Dodaj do ulubionych

dr Borowski z Łodzi

06.10.04, 15:41
Bardzo proszę o opinie na temat dr Borowskiego, przyjmuje raz w miesiącu w
Bielsku, wybieram się do niego na dokładne usg mojego dziecka.
Pozdrawiam Kasia
Obserwuj wątek
    • ulapod Re: dr Borowski z Łodzi 08.10.04, 22:55
      Cześć

      Pamietam, ze w 1 ciaży byłam u tego lekarza na prywatnym USG i sprawiał bardzo miłe wrażenie. Chętnie wszystko objaśniał itp. Słyszałam w poczekalni, ze kobitki go sobie chwalą.

      pozdrawiam

      ula

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka