kajaaa 06.10.04, 15:41 Bardzo proszę o opinie na temat dr Borowskiego, przyjmuje raz w miesiącu w Bielsku, wybieram się do niego na dokładne usg mojego dziecka. Pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ulapod Re: dr Borowski z Łodzi 08.10.04, 22:55 Cześć Pamietam, ze w 1 ciaży byłam u tego lekarza na prywatnym USG i sprawiał bardzo miłe wrażenie. Chętnie wszystko objaśniał itp. Słyszałam w poczekalni, ze kobitki go sobie chwalą. pozdrawiam ula Odpowiedz Link Zgłoś