agnieszka1700 12.11.05, 15:49 napiszcie mi jakie tam sa położne ???? termin za 3 dni Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
k.wita Re: COS NA TEMAT POŁOŻNYCH W RYDUŁTOWACH 13.11.05, 14:56 Ja rodzilam w Rudultowach ponad 3 lata temu. I mialam super polozna, nie pamietam jak sie nazywa, ale taka starsza, nie"za duza" i troszke przy kosci babka. Ciemne krotkie krecone wlosy. Tak wygladala wtedy. I naprawde byla super!!! we wtorek bede sie widziala w dr. Rozalskim, wiec go zapytaam jak sie nazywala. Jesli jeszcze bedziesz na chodzie, to zajrzyj tu wtorek wieczorem pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka1700 Re: COS NA TEMAT POŁOŻNYCH W RYDUŁTOWACH 13.11.05, 17:42 chyba chodzi ci o danute borek ona od roku jest na emeryturze Odpowiedz Link Zgłoś
k.wita Re: COS NA TEMAT POŁOŻNYCH W RYDUŁTOWACH 14.11.05, 14:56 Ale zapytam Rozalskiego, ktora z obecnie tam pracujacych jest godna polecenia. Jak wytrzymasz do jutra to ok 20 powinnnam juz byc w domu, wiec napisze.Podaj GG jak masz bedzie prosciej! pozzdr Odpowiedz Link Zgłoś