pitu_finka
13.10.06, 10:57
Czy ktoś miał do czynienia z tym zabiegiem? Jezeli tak to gdzie i jaka była
skuteczność/wrażenia. Proszę o wypowiedź osoby, które miały jakieś
rzeczywiste doświadczenia z obracaniem dzieci, a nie takie które słyszały
że "to jest okropne i w życiu by się nie zdecydowały".
Z góry dziękuję.