wiotok
02.12.06, 20:37
co prawda bylo to 3 miesiace temu, ale jesli moge komus pomoc, macie jakies
pytania to chetnie na wszystkie odpowiem
tutaj jest relacja z mojego porodu
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=38267&w=45125374&a=49582286
dlugo sie zastanawialam nad wyborem szpitala i moj wybor to byl strzal w
dziesiatke - polecam