martulka79 26.04.08, 16:53 jakies pytania? chetnie odpowiem! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiap30 Re: urodzilam na Brochowie 28.04.08, 09:58 Tak, mnie martulko interesuje, czy faktycznie tam tak jest, ze tna wszystkie pierworodki? Czy moze troche czasu poswieci polozna na ochrone krocza, jesli tylko nie ma 15 porodow w tym samym czasie I jesli tylko sily mi pozwalaja, to nie wiesz, czy na sile nie klada na lozko, tylko moze jak kobiecie wygodnie nawet w kleku rodzic, to pozwola??? Bo chce tam rodzic i termin niedlugo i bylam juz tam, ale wiadomo, moga co innego powiedziec, a co innego robic juz podczas akcji...wszystko zalezy. Odpowiedz Link Zgłoś
martulka79 asiap 28.04.08, 18:17 To moje drugie dziecko i tym razem mnie nie nacieli(polozna tak zdecydowala), ale bylo znacznie trudniej urodzic, 2 lata temu jak rodzilam pierwszego syna to bylam przecieta i chyba tna wszystkie pierworodki(rozmawiam z dziewczynami na sali i raczej byly nacinane) Rodzilam razem z mezem i udalo nam sie dostac sale do porodow rodzinnych(teraz i 2 lata temu), wyglada to tak: ze zostajesz sama z mezem i masz do dyspozycji pilke, sako i prysznic, polozna przychodzi sporadycznie i sprawdza rozwarcie i czasem ktg podlaczy. Jak juz sie akcja rozpoczyna to jestes podlaczona pod ktg caly czas, ale fotel jest na tyle wygodny,ze prawie w nim siedzisz(w kazdym badz razie nie na lezaco) Raczej kleczac to chyba nie, ale nie wiem bo nie pytalam. Mysle,ze wszystko zalezy od poloznej! Odpowiedz Link Zgłoś
asiap30 Re: asiap 29.04.08, 14:38 a to mnie w sumie upewniłaś w przekonaniu, żeby tam rodzić, bo bardzo spokojnie to opisałaś...i wszystko i tak chyba zależy od mojego podejścia, przygotowania, nastawienia i psychiki Dziekuje )) i gratuluje udanego porodu Odpowiedz Link Zgłoś