Dodaj do ulubionych

starynkiewicza cc

17.05.09, 20:35
bede miala cc prosze o opis jak to wyglada w tym szpitalu chetnie
mamy z cukrzyca ciazowa ... a i kto was cial znacie dr zieniuka?
Obserwuj wątek
    • rob-win Re: starynkiewicza cc 19.05.09, 18:46
      no naprawde nikt?????
    • aba1122 Re: starynkiewicza cc 21.05.09, 11:00
      Ja miałam tam cięcie 3 m-ce temu. Sam zabieg wspominam super.
      Cięcie miałam o 10 rano , przed 7 zrobiono mi lewatywe. Samo cięcie trwało ok 40
      minut. Anastazjolog miła, mnie akurat robił prof.Wielgoś cały czas żartowali ,
      zagadywali mnie , nawet trochę mnie to irytowało bo nie mogłam się na niczym
      skupić tylko musiałam odpowiadać na pytania.Miałam znieczulenie podpajęczykowe,
      wkłucia prawie nie czułam, cewnik zakładali już w znieczuleniu.
      Po cc jest się przewożonym na salę pooperacyjną. Maluch z Tobą. Połozne bardzo
      fajne , cały czas biegały przy nas. Środki znieczulające dają bardzo silne ale
      tylko w pierwszej dobie potem już tylko paracetamol dlatego warto miec coś
      swojego silniejszego. Warto też upominać się o dodatkowe zastrzyki znieczulające
      jak bardzo boli dają bez problemu. Maluch jest podawany do karmienia i zabierany
      , dokarmiają bez problemu.
      O 18 musiałam już wstać i iśc pod prysznic, oczywiście z pomocą położnej a rano
      na ogólną salę. Generalnie pierwsza,druga doba do przezycia gorzej 3 i czwarta
      bo boli ale ze swoimi tabsami daje się radę. W czwartej dobie idzie się do domu.
      Ogólnie szpital wspominam nieźle no tylko żarcie okropne.
      Pozdrawiam i powodzeniasmile)
    • moni-c30 Re: starynkiewicza cc 21.05.09, 17:13
      O ile dobrze kojarzę to pyta min.nelinka19wink jeżeli tak to napisz
      kochana gdzie się wkoncu planujesz ciąćwink w poradni cukrzycowej
      jesteś chyba na karowej???nie planujesz porodu tam???chodż w sumie
      nie dziwię się ja też mam ich tam wszystkich już dość a dziś się
      dowiedziałam że powinnam rodzić albo na karowej albo na
      starynkiewicza...i nie wiem co wybrać doradż coś jak już robiłas
      jakiś rekonesanwink pozdrwaiamsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka