Dodaj do ulubionych

Poród w Chrzanowie

20.07.09, 10:38
Czy któraś w Was rodziła ma zamiar rodzić zna szpital?? Bardzo proszę może
któraś wie jak tam jest?? Czekam na komentarze.Dziękuje.
Obserwuj wątek
    • agness25 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 10:44
      Ja już raz rodziłam w Chrzanowie i tym razem również zamierzam tam rodzić.Będzie
      to poród rodzinny- jest za darmo, szpital wyposazony jest w nowe fotele do
      rodzenia na siedzącosmile- ale to w przypadku porodu rodzinnego.
      Jest czysto, ładnie, bardzo dobra opieka , miłe pielęgniarki od noworodków.Ja
      osobiście polecam.Jeśli będziesz miała pytania- pytaj.Możesz na adres
      gazetowy.Mogę polecić Ci fajną położna.
      pzdrsmile
      • niuska231 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 12:20
        mowicie o Chrzanowei w malpolsce?bo ja jestem stad ale niewiem czy mowimy o tym
        samym Chrzanowie?
        • reniusia.only Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 13:47
          Tak tak o tym w małopolsce. Bardzo proszę o każdy komentarz.Dziękuje to dla mnie
          ważne bo ja już tuż tuż.
          • niuska231 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 16:36
            ja tam rodzilam 2,5 roku temu bo mieszkam tutaj , miala porod rodzinny wtedy
            platny teraz juz chyba nie, i powiem tak bylo ok, mialam straszne bole krzyzowe
            ale pozniej juz parcie bylo i posmile personel ok opieka po tez w porzadku a mysle
            zxe teraxz bedzie jeszcze lepiejsmile powodzenia, daj znac po jak teraz sie spisuja
            • kruszynka09 do NIUSKA231 20.07.09, 18:53
              i ja się dołączam do tego wątku termin na 3.08-tez będę tam rodzic.byłam na
              wycieczce w tym szpitalu to nawet mi się spodobała sala porodowasmilepielęgniarki
              uprzejme oprowadziły z chęcią po oddziale,tylko nie spytałam jakie badania
              trzeba mieć porobione do porodu i czy trzeba mieć coś dla dziecka czy szpital
              daje,będę wdzięczna za każdą informacje,pozdrawiam
              • reniusia.only Re: do NIUSKA231 20.07.09, 19:52
                Hej Kruszynka09 czyli nadal opcja Chrzanów. To spoko puki co opinii nie jest
                dużo ale te które są , są obiecujące.
                • kruszynka09 Re: do NIUSKA231 20.07.09, 21:12
                  no hej nadal Chrzanów,Olkusz to nie wiem czy do września ruszy.

                  pozdrawiam buźka*smile
                  • rebeka79 Re: do NIUSKA231 20.07.09, 21:39
                    Do szpitala wez tylko pampersy dla dziecka.Ubranek żadnych nie trzeba, daje szpital.
    • kruszynka09 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 22:16
      dziękismilea kosmetyki dla maluszka?
    • mond33 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 22:24
      Reniusia.only a pytałyście już o ten szpital na forum "Szpitale"?
      Polecam, tam czasem można się więcej dowiedzieć:

      forum.gazeta.pl/forum/f,588,Szpitale.html
    • monintka Re: Poród w Chrzanowie 21.07.09, 10:12
      Mnie też czeka Chrzanów, ale dopiero we wrześniu smile. Słyszałam, że nie trzeba
      mieć kosmetyków dla maluszka-wszystko jest na sali, a jak się skończy, to
      położne donoszą. Dla dzidzi warto zabrać czapkę po kąpieli, skarpetki i
      niedrapki. No i ciuszki na wyjście. Ponoć opieka super i miłe położne.
      Ja już myślę, jak to będzie.
      Pozdrowionka
      • rebeka79 Re: Poród w Chrzanowie 21.07.09, 13:16
        Dziewczyny, dajcie znać na forum jak już bedziecie po porodziesmile
        Opiszcie co i jaksmile
    • ewelinka76 Re: Poród w Chrzanowie 21.07.09, 15:33
      Hej. Ja tam rodziłam 3 razy. W 2004, 2005 i w lutym tego roku. Wszystko było w porządku. Bardzo miłe panie położne, ubranka i kosmetyki zapewnia szpital, tylko na wyjście trzeba mieć ze sobą. Ogólnie polecam!
      • kruszynka09 Re: Poród w Chrzanowie 21.07.09, 16:35
        Dzięki za wszystkie postysmilejak będę po na pewno się odezwę,pozdrawiamsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka