reniusia.only 20.07.09, 10:38 Czy któraś w Was rodziła ma zamiar rodzić zna szpital?? Bardzo proszę może któraś wie jak tam jest?? Czekam na komentarze.Dziękuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agness25 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 10:44 Ja już raz rodziłam w Chrzanowie i tym razem również zamierzam tam rodzić.Będzie to poród rodzinny- jest za darmo, szpital wyposazony jest w nowe fotele do rodzenia na siedząco- ale to w przypadku porodu rodzinnego. Jest czysto, ładnie, bardzo dobra opieka , miłe pielęgniarki od noworodków.Ja osobiście polecam.Jeśli będziesz miała pytania- pytaj.Możesz na adres gazetowy.Mogę polecić Ci fajną położna. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
niuska231 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 12:20 mowicie o Chrzanowei w malpolsce?bo ja jestem stad ale niewiem czy mowimy o tym samym Chrzanowie? Odpowiedz Link Zgłoś
reniusia.only Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 13:47 Tak tak o tym w małopolsce. Bardzo proszę o każdy komentarz.Dziękuje to dla mnie ważne bo ja już tuż tuż. Odpowiedz Link Zgłoś
niuska231 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 16:36 ja tam rodzilam 2,5 roku temu bo mieszkam tutaj , miala porod rodzinny wtedy platny teraz juz chyba nie, i powiem tak bylo ok, mialam straszne bole krzyzowe ale pozniej juz parcie bylo i po personel ok opieka po tez w porzadku a mysle zxe teraxz bedzie jeszcze lepiej powodzenia, daj znac po jak teraz sie spisuja Odpowiedz Link Zgłoś
kruszynka09 do NIUSKA231 20.07.09, 18:53 i ja się dołączam do tego wątku termin na 3.08-tez będę tam rodzic.byłam na wycieczce w tym szpitalu to nawet mi się spodobała sala porodowapielęgniarki uprzejme oprowadziły z chęcią po oddziale,tylko nie spytałam jakie badania trzeba mieć porobione do porodu i czy trzeba mieć coś dla dziecka czy szpital daje,będę wdzięczna za każdą informacje,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
reniusia.only Re: do NIUSKA231 20.07.09, 19:52 Hej Kruszynka09 czyli nadal opcja Chrzanów. To spoko puki co opinii nie jest dużo ale te które są , są obiecujące. Odpowiedz Link Zgłoś
kruszynka09 Re: do NIUSKA231 20.07.09, 21:12 no hej nadal Chrzanów,Olkusz to nie wiem czy do września ruszy. pozdrawiam buźka* Odpowiedz Link Zgłoś
rebeka79 Re: do NIUSKA231 20.07.09, 21:39 Do szpitala wez tylko pampersy dla dziecka.Ubranek żadnych nie trzeba, daje szpital. Odpowiedz Link Zgłoś
kruszynka09 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 22:16 dziękia kosmetyki dla maluszka? Odpowiedz Link Zgłoś
mond33 Re: Poród w Chrzanowie 20.07.09, 22:24 Reniusia.only a pytałyście już o ten szpital na forum "Szpitale"? Polecam, tam czasem można się więcej dowiedzieć: forum.gazeta.pl/forum/f,588,Szpitale.html Odpowiedz Link Zgłoś
monintka Re: Poród w Chrzanowie 21.07.09, 10:12 Mnie też czeka Chrzanów, ale dopiero we wrześniu . Słyszałam, że nie trzeba mieć kosmetyków dla maluszka-wszystko jest na sali, a jak się skończy, to położne donoszą. Dla dzidzi warto zabrać czapkę po kąpieli, skarpetki i niedrapki. No i ciuszki na wyjście. Ponoć opieka super i miłe położne. Ja już myślę, jak to będzie. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
rebeka79 Re: Poród w Chrzanowie 21.07.09, 13:16 Dziewczyny, dajcie znać na forum jak już bedziecie po porodzie Opiszcie co i jak Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinka76 Re: Poród w Chrzanowie 21.07.09, 15:33 Hej. Ja tam rodziłam 3 razy. W 2004, 2005 i w lutym tego roku. Wszystko było w porządku. Bardzo miłe panie położne, ubranka i kosmetyki zapewnia szpital, tylko na wyjście trzeba mieć ze sobą. Ogólnie polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
kruszynka09 Re: Poród w Chrzanowie 21.07.09, 16:35 Dzięki za wszystkie postyjak będę po na pewno się odezwę,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś