Gość: Nurek IP: *.munitus.3s.pl 25.11.09, 17:32 Witam...Wie ktos co sie dzieje z bylem basenem AWF przy ul.Francuskiej?? Jest on czynny ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: atos Re: basen AWF IP: *.chello.pl 25.11.09, 17:41 Jest czynny, ale nie ma wody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Witex Re: basen AWF IP: 81.219.121.* 19.12.09, 19:24 Pewnie studenci wynieśli;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WOP Re: basen AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.09, 20:38 nie to ja się tam wykąpałem i normalnie zrobił się po mnie taki żur ,że musieli wode wypuścić ,a odkażanie basenu zajmie jakiś miesiąc :( psepraszam :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: basen AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.09, 21:01 i znowu ta podszywająca się dziwka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: basen AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.09, 21:05 i znowu ten błazen wop Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Witex to ta niezrównoważona IP: *.ln.rinet.ru 20.12.09, 10:52 gó...ara z 1000lecia.Tam same takie podciepy i odpady religijne. Odpowiedz Link Zgłoś
otojatu Ja znam na 1000leciu fajnych ludzi 20.12.09, 13:32 Więc się pohamuj!!! Przez jedną .... nie wrzucaj wszystkich do jednego wora... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: Ja znam na 1000leciu fajnych ludzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.09, 17:01 właśnie otojatu ,za nic nie chciałabym być z tobą w jednym worku :0) Tobie pasowałby woreczek z wopkiem ,bo ten sam beznadziejny typ człowieka . Odpowiedz Link Zgłoś
zorientowany12345 Re: Ja znam na 1000leciu fajnych ludzi 20.02.10, 22:28 i jak wiadomo juz co z tym basenem ? Odpowiedz Link Zgłoś