IP: *.munitus.3s.pl 25.11.09, 17:32
Witam...Wie ktos co sie dzieje z bylem basenem AWF przy ul.Francuskiej?? Jest
on czynny ??
Obserwuj wątek
    • Gość: atos Re: basen AWF IP: *.chello.pl 25.11.09, 17:41
      Jest czynny, ale nie ma wody.
      • Gość: Witex Re: basen AWF IP: 81.219.121.* 19.12.09, 19:24
        Pewnie studenci wynieśli;-)
        • Gość: WOP Re: basen AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.09, 20:38
          nie to ja się tam wykąpałem i normalnie zrobił się po
          mnie taki żur ,że musieli wode wypuścić ,a odkażanie
          basenu zajmie jakiś miesiąc :(
          psepraszam :(
          • Gość: ... Re: basen AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.09, 21:01
            i znowu ta podszywająca się dziwka
            • Gość: gość Re: basen AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.09, 21:05
              i znowu ten błazen wop
              • Gość: Witex to ta niezrównoważona IP: *.ln.rinet.ru 20.12.09, 10:52
                gó...ara z 1000lecia.Tam same takie podciepy i odpady religijne.
                • otojatu Ja znam na 1000leciu fajnych ludzi 20.12.09, 13:32
                  Więc się pohamuj!!!

                  Przez jedną .... nie wrzucaj wszystkich do jednego wora...
                  • Gość: zuza Re: Ja znam na 1000leciu fajnych ludzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.09, 17:01
                    właśnie otojatu ,za nic nie chciałabym być z
                    tobą w jednym worku :0)
                    Tobie pasowałby woreczek z wopkiem ,bo ten sam beznadziejny
                    typ człowieka .
                    • zorientowany12345 Re: Ja znam na 1000leciu fajnych ludzi 20.02.10, 22:28
                      i jak wiadomo juz co z tym basenem ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka