Gość: magda
IP: *.centertel.pl
16.09.10, 16:12
Może ktos z obecnych tu forumowiczów orientuje się czy w jakiejs poważnej firmie w Katowicach trwają obecnie przyjęcia do pracy? Czy mamy juz taki kryzys że na kilkadziesiąt wyslanych cv nie ma odzewu? A może kobieta po studiach, z doswiadczeniem w pracy i znajomoscia jezyka jest zagrozeniem dla pseudo panow kierownikow i dyrektorow po szkole sredniej...pomozcie