IP: *.centertel.pl 16.09.10, 16:12
Może ktos z obecnych tu forumowiczów orientuje się czy w jakiejs poważnej firmie w Katowicach trwają obecnie przyjęcia do pracy? Czy mamy juz taki kryzys że na kilkadziesiąt wyslanych cv nie ma odzewu? A może kobieta po studiach, z doswiadczeniem w pracy i znajomoscia jezyka jest zagrozeniem dla pseudo panow kierownikow i dyrektorow po szkole sredniej...pomozcie
Obserwuj wątek
    • Gość: kiki Re: praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.10, 17:19
      masz tak :
      Archidoc
      Orange
      Ataxo

      Ślij tam cv
      • Gość: haha Re: praca IP: *.chello.pl 16.09.10, 19:43
        Najpoważniejsza z nich to ATAXO-hahahahaha :DDD
    • Gość: praca i praca Re: praca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.10, 12:09
      Dobrze, że masz studia i znasz język (angielski? 90% młodych go zna), ale trzeba jeszcze coś umieć. Wysyłasz cv i listy do firm z Twojej branży, dzwonisz, pytasz, albo pytasz znajomych, czy gdzieś nie ma przyjęć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka