Dodaj do ulubionych

Gwiazdy NHL w katowickim Spodku?

IP: 62.233.185.* 21.10.04, 23:20
UM to moglby sie zajac polskim hokejem a nie organizwoanie meczu Co GKS???
Obserwuj wątek
    • remo29 Re: Gwiazdy NHL w katowickim Spodku? 22.10.04, 10:29
      Hehe, będą gwiazdy, będzie Spodek i krajobraz księżycowy w tle. Transmisja nie z tej ziemi! ;)
      • Gość: optimus prime blabla IP: *.chr17.1000lecie.pl 22.10.04, 12:46
        no to napisz frajerze z jakiego miasta jesteś, to się posmiejemy z waszej hali.
        a tak wogóle to z miłą chęcią bym się przeszedł na taki meczyk. chyba że
        wywindują ceny jak na Lidze Światowej w śiatkówce.
        • Gość: mikk cena nie gra roli... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.04, 21:36
          jesli dojdzie do tego meczu, to naprawde cena nie gra roli, mimo, ze do Katowitz daleko... ale tour mial sie skonczyc 20 grudnia...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka