Gość: Kibic Kce IP: 62.233.185.* 21.10.04, 23:20 UM to moglby sie zajac polskim hokejem a nie organizwoanie meczu Co GKS??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
remo29 Re: Gwiazdy NHL w katowickim Spodku? 22.10.04, 10:29 Hehe, będą gwiazdy, będzie Spodek i krajobraz księżycowy w tle. Transmisja nie z tej ziemi! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: optimus prime blabla IP: *.chr17.1000lecie.pl 22.10.04, 12:46 no to napisz frajerze z jakiego miasta jesteś, to się posmiejemy z waszej hali. a tak wogóle to z miłą chęcią bym się przeszedł na taki meczyk. chyba że wywindują ceny jak na Lidze Światowej w śiatkówce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikk cena nie gra roli... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.04, 21:36 jesli dojdzie do tego meczu, to naprawde cena nie gra roli, mimo, ze do Katowitz daleko... ale tour mial sie skonczyc 20 grudnia... Odpowiedz Link Zgłoś