Dodaj do ulubionych

HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 18:53
DARMOZJADY!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • arnold7 Re: HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 26.07.05, 18:58
      Gość portalu: alfons napisał(a):

      > DARMOZJADY!!!!!!!!!!!!!!!!

      A to ciekawe. Potrafisz rozwinac ta mysl?

      • Gość: Wasz Marjanek Re: HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 26.07.05, 19:03
        Jo mysla, co alfons mo na mysli - u Hanysow idzie za darmo zjejsc. I to robiom
        Gorole na Slonsku jusz od poczontku okupacji Gornego Slonska bes Polokow!!!
        Pyrsk !
        Wasz Marjanek
      • Gość: Pit ARNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 150.254.85.* 28.07.05, 14:28
        arnold7 napisał:

        > Gość portalu: alfons napisał(a):
        >
        > > DARMOZJADY!!!!!!!!!!!!!!!!
        >
        > A to ciekawe. Potrafisz rozwinac ta mysl?

        Tys sie browarami opil czy ocipial ? Gdzie Ty tu widzisz jakas mysl?!
        • arnold7 Re: ARNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.07.05, 18:13
          To bez ta hica:)

    • Gość: Bercik Re: HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 26.07.05, 20:58
      Jo jak Majranek wiym że gorole to paskuda straszno zatruwająco nosz luft - do
      krematoriów ich
      • Gość: olo Re: HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 21:11
        A te krematoria,paskudny hanysie, to pewnie u nas będziesz chciał postawić żeby
        sobie luftu nie psuć do reszty...
      • Gość: Akowiec44 [...] IP: 81.240.255.* 28.07.05, 14:18
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: warszawiak1 HANYSY TO SMRODLIWE LENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 81.240.255.* 28.07.05, 14:21
        NIC NIE ROBIA
        TYLKO WYCIAGAJA RECE
        PO JALMUZNE DO POLAKOW
        • skun2 Re: HANYSY TO SMRODLIWE LENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29.07.05, 01:25
          jesteś debilem, na tych kopalniach to cała Polska fedruje, kretynie.
          Przyjedź na niektóre górnicze osiedla i znajdź Hanysa.
    • Gość: Pit Alfons !!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.05, 21:18
      Alfons Ty to je hanys co we Warschau chce kariera robic co ? Wstydz sie tak
      ziomali łoczyrnioć dla paru geldow na jabola.
      • Gość: olo Re: Alfons !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 22:48
        Bartoszcze, to ja zaiwaniam żeby zobaczyć jak się krematoRYJNY wątek rozwija a
        ty mi tu z nożycami. No, ale ładnie się zachowałeś, trochę zostało. O której
        idziesz spać, tak a propos?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka