Gość: alfons IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 18:53 DARMOZJADY!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arnold7 Re: HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 26.07.05, 18:58 Gość portalu: alfons napisał(a): > DARMOZJADY!!!!!!!!!!!!!!!! A to ciekawe. Potrafisz rozwinac ta mysl? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wasz Marjanek Re: HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 26.07.05, 19:03 Jo mysla, co alfons mo na mysli - u Hanysow idzie za darmo zjejsc. I to robiom Gorole na Slonsku jusz od poczontku okupacji Gornego Slonska bes Polokow!!! Pyrsk ! Wasz Marjanek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit ARNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 150.254.85.* 28.07.05, 14:28 arnold7 napisał: > Gość portalu: alfons napisał(a): > > > DARMOZJADY!!!!!!!!!!!!!!!! > > A to ciekawe. Potrafisz rozwinac ta mysl? Tys sie browarami opil czy ocipial ? Gdzie Ty tu widzisz jakas mysl?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bercik Re: HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 26.07.05, 20:58 Jo jak Majranek wiym że gorole to paskuda straszno zatruwająco nosz luft - do krematoriów ich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: HANYSY TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 21:11 A te krematoria,paskudny hanysie, to pewnie u nas będziesz chciał postawić żeby sobie luftu nie psuć do reszty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akowiec44 [...] IP: 81.240.255.* 28.07.05, 14:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak1 HANYSY TO SMRODLIWE LENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 81.240.255.* 28.07.05, 14:21 NIC NIE ROBIA TYLKO WYCIAGAJA RECE PO JALMUZNE DO POLAKOW Odpowiedz Link Zgłoś
skun2 Re: HANYSY TO SMRODLIWE LENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29.07.05, 01:25 jesteś debilem, na tych kopalniach to cała Polska fedruje, kretynie. Przyjedź na niektóre górnicze osiedla i znajdź Hanysa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Alfons !!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.05, 21:18 Alfons Ty to je hanys co we Warschau chce kariera robic co ? Wstydz sie tak ziomali łoczyrnioć dla paru geldow na jabola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Alfons !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 22:48 Bartoszcze, to ja zaiwaniam żeby zobaczyć jak się krematoRYJNY wątek rozwija a ty mi tu z nożycami. No, ale ładnie się zachowałeś, trochę zostało. O której idziesz spać, tak a propos? Odpowiedz Link Zgłoś