Dodaj do ulubionych

Położne oburzone na Śląski NFZ

IP: *.naklo.net / *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 22:44
Dyrekcja slaskiego NFZ po raz kolejny pokazuje swoja ignorancje... Najwiekszym
nieszczesciem tej instytucji jest p. Lech Wedrychowicz... nie dosc ze
zachowuje sie jak nadety bufon to na dodatek jest bardzo interesownym
urzednikiem.... byc moze gdyby polozne sprobowaly innej metody pozyskania
kontraktu niz tylko zlozenie oferty, moglyby liczyc na lepsze efekty... czekam
na odwolanie calego tego szemranego towarzystwa z OW NFZ jak kania dzdzu.....
Obserwuj wątek
    • Gość: inny sfrustrowany to nie tylko Wędrychowicz, udział w tym powanżny IP: *.chello.pl 03.03.06, 08:17
      ma Łach i Klosa, których decyzje spowodowały taką sytuację, to oni celowo
      wstrzymywali dopływ pieniędzy na profilaktyke, zatajali pisma z warszawskiej
      centrali na temat błędów w programie ofertowym czego skutkiem było ograniczenie
      liczby placówek które prawidłowo te dokumenty złożyły
      • Gość: ja A może... IP: *.chello.pl 03.03.06, 09:32
        A może dobrze by było, aby wojewoda przyjrzał się kwalifikacjom tych panów
        (zawodowym i moralnym). Są przecież najlepiej płatni w całej Służbie Zdrowia,
        więc i kwalifikacje powinny być najwyższe. Wiem, że wojewoda nie może ich
        odwołać, ale wnioski pokontrolne do Centrali może wysłać.
        • Gość: s oni si e zdążyli przefarbować, służyli czerwonym IP: *.chello.pl 03.03.06, 09:57
          jak tylko mogli, tyłki lizali, przysługi robili, teraz już oczywiście pisowcom
          tyłki liżą, mało tego taki Klosa to szybciutko z PO do pisu sie przepisuje,
          swoją drogą jak mogą takich małych ludzi przyjmować nowe władze w swoje szeregi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka