Gość: sfrustrowany
IP: *.naklo.net / *.internetdsl.tpnet.pl
02.03.06, 22:44
Dyrekcja slaskiego NFZ po raz kolejny pokazuje swoja ignorancje... Najwiekszym
nieszczesciem tej instytucji jest p. Lech Wedrychowicz... nie dosc ze
zachowuje sie jak nadety bufon to na dodatek jest bardzo interesownym
urzednikiem.... byc moze gdyby polozne sprobowaly innej metody pozyskania
kontraktu niz tylko zlozenie oferty, moglyby liczyc na lepsze efekty... czekam
na odwolanie calego tego szemranego towarzystwa z OW NFZ jak kania dzdzu.....