arnold7 08.12.02, 14:24 www.prv.pl/s/show_new.php?id=44978 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wilym Re: Autonomia dla Slaska IP: *.gliwice-bernardynska.sdi.tpnet.pl 08.12.02, 14:27 No ja, terozki lazi, hehe!!! I wychodzi na to co Ty i jo to som te 100%!!! Odpowiedz Link Zgłoś