Dodaj do ulubionych

Autonomia dla Slaska

08.12.02, 14:24
www.prv.pl/s/show_new.php?id=44978
Obserwuj wątek
    • Gość: Wilym Re: Autonomia dla Slaska IP: *.gliwice-bernardynska.sdi.tpnet.pl 08.12.02, 14:27
      No ja, terozki lazi, hehe!!!
      I wychodzi na to co Ty i jo to som te 100%!!!
      • arnold7 Re: Autonomia dla Slaska 08.12.02, 14:28
        Na razie ja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka