Dodaj do ulubionych

Tysiącletni płot

17.12.06, 22:27
Ogrodzili skwer na Dolnym, czy będzie kolejny apartamentowiec zamiast drzew?
Obserwuj wątek
    • Gość: Iwona_tauzen Re: Tysiącletni płot IP: *.chello.pl 18.12.06, 00:48
      Też mnie zastanowił ten płot. Typuję na kolejny apartamentowiec w tej okolicy.
    • Gość: m824 Re: Tysiącletni płot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 13:18
      no niestety, ale tak. podobno mają stawiać kolejny blok. tak słyszałam... jak
      będe kiedyś w spółdzielni to rozejrze sie - moze powieszą jakiś projekt (jak w
      przypadku tego wybudowanego właśnie budynku).

      no cóż - czemu tu sie dziwić... w końcu taki blok to kasaaaa dla Piasta i pana
      prezesa, nie? :-/
      • bajeranek Re: Tysiącletni płot 18.12.06, 13:38
        Gość portalu: m824 napisał(a):
        > no cóż - czemu tu sie dziwić... w końcu taki blok to kasaaaa dla Piasta i
        pana prezesa, nie? :-/

        Kasa kasą ale po to jest spółdzielnia mieszkaniowa żeby budować mieszkania,
        nie;-)?
        Tylko zieleni żal...

        • acid.jazz Re: Tysiącletni płot 19.12.06, 16:06
          > Kasa kasą ale po to jest spółdzielnia mieszkaniowa żeby budować mieszkania,
          > nie;-)?

          Niby tak, ale Piast nie buduje mieszkań spółdzielczych, blok na Piastów 12 to
          mieszkania wyłącznie do wynajęcia, nie można kupić czy zamieszkać na zasadzie
          mieszkania spółdzielczego, lokatorskiego. Piast działa tu jak zwykły, komercyjny
          deweloper, to chyba jednak wykracza poza statutową działalność. Zapewne po
          jakichś przekształceniach lub likwidacji spółdzielni komercyjne bloki wybudowane
          za spółdzielcze pieniądze wpadną w zaprzyjaźnione łapki dając niezły dochód.
          Poza tym blok na Piastów 12 jest ogrodzony, co skandalicznie zmniejsza
          przestrzeń pozostałym mieszkańcom, zapewne na ogrodzonym skwerze powstanie
          kolejny taki babol.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka