Gość: cuc
IP: *.sklodowskiej.osi.pl
15.02.07, 19:05
no nie wyglada to najgorzej... jesli zachowane sa wszystkie przepisy prawa budowlanego napewno nie bedzie tam tak ciemno jak obawiaja sie mieszkancy... poza tym domkniecie tej podkowy to nie taki zly pomysl