Gość: settembrini
IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl
09.05.03, 15:55
Proponuje ignorowac posty z naglowkiem w j. niemieckim. Badz co badz
znajdujemy sie na forum katowickim, a tu poki co obowiazuje j. polski i gwara
slaska, poza tym z autopsji wiem, ze w 99% takie watki sa wynikiem
desperacji "prawdziwych niymcow"