IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.03, 15:55
Proponuje ignorowac posty z naglowkiem w j. niemieckim. Badz co badz
znajdujemy sie na forum katowickim, a tu poki co obowiazuje j. polski i gwara
slaska, poza tym z autopsji wiem, ze w 99% takie watki sa wynikiem
desperacji "prawdziwych niymcow"
Obserwuj wątek
    • slezan Re: postulat 09.05.03, 17:01
      Czyw regulaminie forum znajduje się zapis o tym, jakie języki obowiązują?
      Jeżeli nie, to nie widzę powodów, by ignorować posty w innych językach - chyba,
      że jest to język dla danego gościa forum niezrozumiały.
      Rozsądek podopowiada, by pisać po polsku, ponieważ jest to język zrozumiały dla
      niemal wszystkich uczestników dyskusji. Jeżeli jednak ktoś z jakiś względów
      woli pisać po niemeicku, angielksu, francusku, aramejsku itp. to jego sprawa.
      • zygfryd_78 Re: postulat 09.05.03, 19:03
        Ktoś, kto pisze po niemiecku sam skazuje się na ignorację, ponieważ nie wszyscy
        uczesticy forum władają językiem Goethego w stopniu umożliwiającym podjęcie
        dyskusji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka