Gość: where the hell R U
IP: 67.159.45.*
25.06.07, 16:14
to ze silesiana od dawna pozbawiona jest merytoryki bylo wiadome a fakt ze
przymykacie oko na dzieci ktorym sie wakacje zaczely i zalaly (flooding, spam)
- oberschlesier i szmiejka - czyni to biedne forum gorszym od oslej lawki
pisane co piec minut posty dzieci z czaterii ktore nie maja nic do powiedzenia
wywialo wszystkich innych co maja cos do powiedzenia, obowiazek logowania nie
wystarczy, trzeba banowac...... pewnie to wytniesz a tamto zostawisz,
gowniarze obery z playstation rzadza, fajnie