Dodaj do ulubionych

settembrini!

IP: 67.159.45.* 25.06.07, 16:14
to ze silesiana od dawna pozbawiona jest merytoryki bylo wiadome a fakt ze
przymykacie oko na dzieci ktorym sie wakacje zaczely i zalaly (flooding, spam)
- oberschlesier i szmiejka - czyni to biedne forum gorszym od oslej lawki

pisane co piec minut posty dzieci z czaterii ktore nie maja nic do powiedzenia
wywialo wszystkich innych co maja cos do powiedzenia, obowiazek logowania nie
wystarczy, trzeba banowac...... pewnie to wytniesz a tamto zostawisz,
gowniarze obery z playstation rzadza, fajnie
Obserwuj wątek
    • Gość: where the hell R U Re: settembrini! IP: 67.159.45.* 25.06.07, 16:19
      ja rozumiem, ze ma czlek prawo do urlopu;) ale niemajace z tematyka slaska watki
      powinny byc wyciete a odgrzewane nowymi postami stare kotlety wycinane rowniez

      psuedoslaska tematyka oberszleziera nikogo nie zmyli, nick temu gorolowi nie
      wystarczy,zrob cos bo czlek po robocie nie ma czego poczytac no;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka