Gość: Minutka
IP: *.mtvk.pl
29.06.07, 20:24
ogrodzic i wpuszczac tylko w krawatach
najlepiej pozamykac i juz nie dajac nic w zamian
zamknac wszystkie ulice wokol forum bo duzo aut tam jezdzi i sa korki
niech sprzedaja bilety wstepu do miasta
urzad jest wyjatkowo nieprzyjazny kazdemu kto chcac nie chcac musi tam
cokolwiek zalatwic teraz jeszcze odetna od mozliwosci dojazdu
raj po prostu
a Zygmunt chyba se kolumne postawi niedlugo