Dodaj do ulubionych

do administratorów Forum

20.02.08, 21:40
Proszę bardzo o nie kasowanie wątku o oszustach z FHU Daniel z
Giszowca .Oszustom nie wolno bezkarnie działać tylko dlatego ,że
wynajęli sobie pełnomocnika ,a ja bronię się sama .Piszę
prawdę .Gdy któryś z oszustów czuje się pomówiony ,niech ze mną
dyskutuje a nie zasłania się brakiem pamięci i bezprawiem .
Obserwuj wątek
    • obcy464 Re: do administratorów Forum 21.02.08, 01:05
      Dlaczego skasowano mi wątek ,przecież prosiłam ,loguję się .
      • obcy464 Re: do administratorów Forum 21.02.08, 01:19
        Wyjątkowi oszuści ,którym pomaga w tym oszustwie ,bo tak to trzeba
        nazwać adwokat ,jednocześnie pełniący funkcję zastępcy
        przewodniczącego RN SM im Paderewskiego w Katowicach .
        • Gość: anna Re: do administratorów Forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 12:45

          Pewnie administratorzy dostali "rozkaz" kasowania Pani wątku :-))
          Niestety tak to u nas już jest.Przecież Polską rządzą tylko i
          wyłącznie oszuści.
          • obcy464 Re: do administratorów Forum 21.02.08, 15:46
            Dziękuję Pani,Pani Anno za to ,że się Pani za mną ujęła u
            administatorów Forum i myślę ,że do poniedziałku do dnia ogłoszenia
            wyroku w mojej sprawie wątek ten nie zniknie .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka