obcy464
20.02.08, 21:40
Proszę bardzo o nie kasowanie wątku o oszustach z FHU Daniel z
Giszowca .Oszustom nie wolno bezkarnie działać tylko dlatego ,że
wynajęli sobie pełnomocnika ,a ja bronię się sama .Piszę
prawdę .Gdy któryś z oszustów czuje się pomówiony ,niech ze mną
dyskutuje a nie zasłania się brakiem pamięci i bezprawiem .