Dodaj do ulubionych

Płomień utrzymał się w Polskiej Lidze Siatkówki

IP: *.centertel.pl 27.02.08, 01:17
Gratuluję Płomieniowi - jedynej drużynie siatkarskiej która zdobyła
w historii puchar klubowy mistrzów, odpowiednika Ligi Mistrzów w
siatkę. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • mantern Brawa dla sosnowiczan 27.02.08, 08:41

      Ta drużyna ma charakter!
    • Gość: Matejowski 22 Eksperci-nie eksperci IP: *.rzeszow.mm.pl 27.02.08, 11:29
      A wszyscy eksperci mówili że PŁOMIEŃ SOSNOWIEC nie utrzyma się w
      PLS,a nawet,że nie powinien grać w 1 lidze siatkówki
      • Gość: ww Re: Eksperci-nie eksperci IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.08, 17:42
        gratulacje. wojtek z czewy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka