Gość: Swojak1906 IP: *.centertel.pl 27.02.08, 01:17 Gratuluję Płomieniowi - jedynej drużynie siatkarskiej która zdobyła w historii puchar klubowy mistrzów, odpowiednika Ligi Mistrzów w siatkę. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Matejowski 22 Eksperci-nie eksperci IP: *.rzeszow.mm.pl 27.02.08, 11:29 A wszyscy eksperci mówili że PŁOMIEŃ SOSNOWIEC nie utrzyma się w PLS,a nawet,że nie powinien grać w 1 lidze siatkówki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww Re: Eksperci-nie eksperci IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.08, 17:42 gratulacje. wojtek z czewy Odpowiedz Link Zgłoś