Gość: Jan
IP: *.dip.t-dialin.net
11.01.02, 17:40
Gdyby taka mozliwosc zaistniala ilu mieszkancow Slaska by za tym optowala ?
Jaki bylby to obszar ? Czy mozna by bylo wziac pod uwage granice z 1937 roku ?
Jakie korzysci mieli by mieszkancy tego obszaru z UE ? Moze faktycznie jest to
jedyna alternatywa dla poprawienia warunkow bytowych Slazakow wszystkich opcji?
Czy mozna by bylo w ten sposob rozwiazac marazm tych ziem ?
Moze jest to za wiele pytan na raz ale ciekawi mnie ten problem , mieszkam juz
od 24 lat poza Slaskiem niemniej jestem zainteresowany problemami tego rejonu.
Nie mam zadnych rewizjonistycznych pogladow i prosilbym w ewentualnych
odpowiedziach z takich zrezygnowac .