dorf1
16.11.03, 13:24
Zakładamy w gazecie specjalny adres na który prosze przesyłać ewentualne
sprawy, zarzuty pod kierunkiem nie tyle spółdzielni ci jej zarządcy.
Mysle, ze z czasem nasza grupa powiększy sie do dużej grupy, która bedzie
miała jakis konkretny wpływ na koleje spółdzielni
Nie chodzi o to aby "nawrzucać" Dorfowi, ale aby stworzyć kontrole nad nim i
jego długami a i planami zbyt kosztownych prac remontowych.
Ten anons bedzie sie pojawiał co jakis czas aby zawsze był na początku FORUM
Piszcie tu lub na adres dorf1@gazeta.pl