Dodaj do ulubionych

krucjata - mieszkancy 1000-lecia !!!

16.11.03, 13:24
Zakładamy w gazecie specjalny adres na który prosze przesyłać ewentualne
sprawy, zarzuty pod kierunkiem nie tyle spółdzielni ci jej zarządcy.
Mysle, ze z czasem nasza grupa powiększy sie do dużej grupy, która bedzie
miała jakis konkretny wpływ na koleje spółdzielni
Nie chodzi o to aby "nawrzucać" Dorfowi, ale aby stworzyć kontrole nad nim i
jego długami a i planami zbyt kosztownych prac remontowych.
Ten anons bedzie sie pojawiał co jakis czas aby zawsze był na początku FORUM
Piszcie tu lub na adres dorf1@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Obywatel RP Krucjata IP: 81.219.114.* 17.11.03, 18:01
      Jest potrzeba takiej wymiany informacji, gdyż w SM "Piast" niczego nikt sie nie
      dowie,a najmniej z prywatnej gazetki ("tuby presa")K. Dorfa "Głos Tysiąclecia".
      Wszelkie informacje są typu "ściśle tajne - przed czytaniem spalić". Dlatego
      możliwe jest prowadzenie złodziejskiej gospodarki w spółdzielni i rozkradanie
      spółdzielczego majątku. Jestem za ujawnianiem wszelkich budzacych wątpliwości
      działań tej "spółdzielczej mafi", pamiętajmy także o prawie gwarantującym nam
      dostęp do informacji. Informacji także dotyczacej naszego wspólnego
      spółdzielczego majątku. Żadajmy na pismie informacji które nas ciekawią - na
      straży przestrzegania tego prawa stoi podobno PROKURATURA??? próbujmy to prawo
      egzekwować!!! Ja już próbowałem - prokuratura nabrała wody w usta, ale jak
      napisze 10, 100, 1000 obywateli to w koncu coś się ruszy ?
    • Gość: dorf1 Re: krucjata - mieszkancy 1000-lecia !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.03, 17:26
      powtarzamy
      • Gość: alfa Re: krucjata - mieszkancy 1000-lecia !!! IP: *.one.pl / 62.233.185.* 19.11.03, 20:30
        brońcie co się da przed złodziejami , musicie miec dowody na wszystko na
        papierze, i wtedy ruszać do mediów bo inaczej nie macie szans
        powodzenia jeszcze tu zajrzę
    • dorf1 Re: krucjata - mieszkancy 1000-lecia !!! 22.11.03, 14:41
      przypominamy o wpisach
      • Gość: Tauzenowiec_5 Re: krucjata - mieszkancy 1000-lecia !!! IP: 81.219.114.* 23.11.03, 10:37
        Do dziś nie załatwiona (rozliczona) sprawa pobierania tzw. "opłaty
        eksploatacyjnej" od wodomierzy, wodomierzy zabudowanych przez spółdzielców,
        będących właścicielami tych wodomierzy. Pieniądze te w skali całego osiedla
        stanowią kwotę idącą w dziesiatki tysiecy złotych i są pobierane (kradzione)od
        lat przez "Zarzad" (czyt. właściciela SM), obecnie przez jakąś "złodziejską
        spółkę" powołaną przez Dorfa. W dalszym ciągu legalizacja odbywa się na koszt
        włąsciciela wodomierza (co jest niezgodne z prawem) - odczytuje dozorca
        (przedtem darmo, teraz za 50 gr od wodomierza) a resztę "forsy" za to
        bierze "spółka". Przypomnę tylko że pobierane cały czas te zlodziejskie "opłaty
        eksploatacyjne" pozwoliły by na conajmniej zakup i wymianę (legalizację)
        wszystkich wodomierzy którym kończy się okres użytkowania - z naddatkiem. Jako
        przykład podam SM "Katowice" - tam legalizację wodomierzy przeprowadza SM
        Katowice, wymieniając wodomierz na nowy (legalizowany) w ramach opłaty
        eksploatacyjnej. W spółdzielni "Załęska Halda" na Witosa - ludzie sami o to
        dbają gdyż tam nie mają żadnych opłat za odczyty - ktore podają telefonicznie
        lub na karteczkach a raz do roku stan zużycia sprawdza dozorca. No ale u nas
        najwiekszy, dotychczas bezkarny złodziej spóldzielczego mienia - się na to nie
        godzi, gdyż nie zrezygnuje z żadnej złotówki, którą może ukraść. Czy naprawdę
        jest potrzebna nowa spółka do rozliczania zużycia wody ? Kto wyraził zgodę na
        jej powstanie ? Czy nasza rozbudowana administracja nie jest w stanie załatwić
        tych odczytów w ramach swoich obowiązków, ktorych niema tak wiele ? przecież w
        dalszym ciągu odczyty wykonuje dozorca, a do obliczenia zużycia wody
        wystarczą "palce jednej ręki". Posiadamy przecież warunki, wybudowano 2-gą nową
        administrację wyposażoną w nowoczesne urządzenia biurowe za setki tysiecy
        złotych. Przy okazji,ciekawy jest także zakres obowiązków pracownikow
        administracji, ich liczebnośc oraz wydatki na tą grupę "nierobów, zasłużonych
        dla SM" pracowników ? Może ktoś zna odpowiedzi na poruszane tematy i się z nimi
        podzieli. To tylko maleńki, "maciupinki" odprysk z góry lodowej kantów i
        złodziejskich praktyk zasłużonego do rozwoju "spółdzielczosci zorganizowanej-
        Kazika".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka