mcov 24.01.11, 04:59 Kaczynski lze, jak zawsze. wyborcza.pl/Polityka/1,103835,8992608,Siedem_prawd_prezesa_PiS_a_fakty.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
warcholski 29 pytan do prezesa 24.01.11, 06:36 smolensk-2010.pl/2010-05-16-29-pytan-do-bronislawa-komorowskiego.html Odpowiedz Link Zgłoś
warcholski jak dumacie bedzie, nocna zmiana w nocnej zmianie? 24.01.11, 06:44 jak dumacie tow. z maskwu? wyszedl drugi gajowy z lasu i powiada: - Katastrofa smoleńska musi się skończyć dymisjami w rządzie Donalda Tuska - .... - W innym wypadku będzie to kompromitacja premiera - www.fakt.pl/Cimoszewicz-Musza-byc-dymisje-za-Smolensk-,artykuly,93797,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
rat_canals Re: Kaczynski lze 24.01.11, 06:56 a co un innego potrafi, jak kazdy kurdupel dodac se musi, wzrostu nie doda zostaly zaslugi Odpowiedz Link Zgłoś
warcholski kanal lze jak pies 24.01.11, 09:27 ani zaslug ani wzrostu, chyba ze naciaga skore redachtorowi, o ktorym mam podobna opinie ktory nie dorosl aby wypowiadac sie na tematy techniczne forum.gazeta.pl/forum/w,521,15018658,15018658,Wojciech_Czuchnowski.html "8.26:20. Dowódca załogi: Spróbujemy podejść, zrobimy jedno zajście, ale prawdopodobnie nic z tego nie będzie." PS. mam nadzieje ze Wojciech sie umyje i zgoli wreszcie ten zarost, przy okazji jakis maly kurs pilotarzu Odpowiedz Link Zgłoś
warcholski Re: Kaczynski lze 24.01.11, 09:54 ]b]Rosjanie od samego początku przyjęli tezę o winie pilotów, polski rząd, prokuratura nie reagowali.[/b] J.Z.: - I dlatego to tak bardzo boli. A przecież nawet w polskich uwagach do raportu jest potwierdzenie wydania przez kpt. Protasiuka, na wysokości 100 metrów, komendy: "odchodzimy". To świadczy więc o tym, że chcieli odlecieć, tylko wydarzyło się coś takiego, co im to uniemożliwiło. Tymczasem obecny prezydent podkreśla winę pilotów. Na jakiej podstawie feruje takie wyroki? Przecież eksperci wypowiadający się na łamach "Naszego Dziennika" eksponują doświadczenie i umiejętności dowódcy i całej załogi. Niestety, ich profesjonalne stwierdzenia nie są brane pod uwagę przez głowę państwa. M.Z.: - Podobnie premier, nie tylko nie stara się bronić załogi i dowieść prawdy, ale jeszcze wypowiada się pod publiczkę Rosji, ferując różnego rodzaju opinie już nie tyle krzywdzące, co będące w sprzeczności z prawdą i przyjętymi procedurami wojskowymi. Mam tu na myśli m.in. wypowiedzi o statusie lotu i wieży i wynikających z tego obowiązkach oraz o zakresie pracy rosyjskich kontrolerów. Komentuje on także i podważa decyzje pilotów, przyjmuje rosyjskie kłamstwa jako wyrocznię i je powiela. A przecież naprowadzanie rosyjskiej wieży było mylne i - jak wynika z ujawnianych dokumentów - to ono przyczyniło się do katastrofy. Ponadto jak ono [naprowadzanie - przyp. red.] wyglądało, skoro samolot był poza kursem i ścieżką, o czym wieża nie raczyła poinformować i - jak się dowiadujemy - przynajmniej kilometr przed lotniskiem całkowicie zniknął z radarów. Rosyjski ton natychmiast podchwyciła, niestety, lwia część polskich mediów, przysparzając rodzinom niewyobrażalnych cierpień. M.Z.: - To są tego typu manipulacje, które trudno jest mi rozszyfrować. Wiem jedynie, że pozostawiają one w społeczeństwie trwały ślad i tę manipulację trudno będzie wymazać. Według mnie, to, o czym mówimy, jest wynikiem właśnie takiego, a nie innego działania prezydenta i premiera. To oni nadali ton sposobom podawania informacji o katastrofie, pozwalając też Rosji być głównodecydującym o całym śledztwie i informowaniu o nim. Nasi rządzący pozostawili ofiary tej katastrofy i pamięć o nich na pastwę losu, na pastwę Rosjan. A powodem tego było dążenie do wybielenia siebie i tworzenie kampanii wizerunkowej przed zbliżającymi się wyborami. I nie rozumiem, jak społeczeństwo po raz kolejny dało im się zwieść. Dziennikarze często konfrontują rodziny ofiar, nakłaniając jednych do komentowania wypowiedzi innych. Jak odbierają Państwo te próby usilnego dzielenia rodzin na "lepsze" i "gorsze"? M.Z.: - To, o czym pani mówi, faktycznie jest coraz częściej zauważalne, zwłaszcza wśród poszczególnych dziennikarzy sympatyzujących z rządem. Bez żadnych skrupułów i pomijając zasady obiektywizmu dziennikarskiego, podjudzają oni rodziny przeciwko sobie, kierując się w tym momencie ich politycznymi zapatrywaniami. To jest niedopuszczalne. I między innymi dlatego nie chcieliśmy udzielać żadnych wywiadów i komentarzy w tych mediach. www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110122&typ=po&id=po01.txt Odpowiedz Link Zgłoś
pryszczaty.edek Re: Kaczynski lze 24.01.11, 10:06 to co bylo przyczyna wedlug ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
warcholski Re: Kaczynski lze 24.01.11, 10:28 pryszczaty.edek napisał: > to co bylo przyczyna wedlug ciebie? sprawa prosta jak drut - zapytaj inscenizatora/insynuatora redachtora Wojtka, to stary expert on juz wie, zapytaj bronka lub donka.. kwestie ewidentnie sporne zamiataj pod dywan = nie zadawaj glupich pytan Odpowiedz Link Zgłoś
pryszczaty.edek Re: Kaczynski lze 24.01.11, 10:32 zapytalem ciebie, nie umiesz odpowiedziec to po kiego bijesz tyle piany? Odpowiedz Link Zgłoś
czterech_pancemych mcov hehe Sbeckie scierwo na wygnaniu 24.01.11, 10:28 cos sie tak nagle wku...l ze ci ta prostytutke twoja stara rasje atakuje! Atakuje i ma racje z tamtad przyszlo najgorsze govno czego ty jestes najlepszym przykladem ruski ch...u! Odpowiedz Link Zgłoś
pryszczaty.edek Re: mcov hehe Sbeckie scierwo na wygnaniu 24.01.11, 10:36 wszyscy wiemy, ze stamtad, jak napisales, przyszlo najwieksze gowno ale przeciez, jak narazie nie ma 100% dowodow, ze to byl zamach a moze ja jesze o czyms nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
donk Wiecie Czeresniaki co Polonia na to? 24.01.11, 10:55 heheheh Ma w doopie wasze pompowanie propagandowego goovna. heheheh A kto to Kaczynski? Odpowiedz Link Zgłoś
czterech_pancemych Re: Wiecie Czeresniaki co Polonia na to? 24.01.11, 12:13 en.wikipedia.org/wiki/Ted_Kaczynski Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Wiecie Czeresniaki co Polonia na to? 24.01.11, 16:08 donk napisała: > Ma w doopie wasze pompowanie propagandowego goovna. co prawda to prawda bonku ale ty oprocz tego masz jeszcze czarnego, tlustego banana w dupie, hehehe > A kto to Kaczynski? a kogo to opchodzi? Odpowiedz Link Zgłoś