Gość: DundeeGi IP: *.prem.tmns.net.au 02.03.02, 05:02 Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
portugalczyk1 Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? 02.03.02, 05:29 Ja tam zapierdalam na rowerze.Dziewczyny i tak na mnie leca bo mam grubego huja.Ot i cala tajemnica.Jak babe dobrze wyjebiesz to bedzie zadowolona caly dzien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DundeeGi Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? IP: *.prem.tmns.net.au 02.03.02, 05:31 portugalczyk1 napisał(a): > Ja tam zapierdalam na rowerze.Dziewczyny i tak na mnie leca bo mam grubego > huja.Ot i cala tajemnica.Jak babe dobrze wyjebiesz to bedzie zadowolona caly > dzien. Dziekuje Portugalczyk za tak cenna wypowiedz. Mysle, ze i ja i inni tutaj wiele zyskali dzieki Twojej madrosci. Tak dalej! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniutek Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? IP: *.c3-0.nyw-ubr2.nyr-nyw.ny.cable.rcn.com 02.03.02, 05:36 ale gdzie TU czy TAM ???? heheehhe chyba chcesz wywolac kolejna lawine sciekow.... no bo co bedzie jak powiem prawde ????? i nta prawda bedzie za hmmmm ekstrawagancka, za hmmm luksusowa jak na podniebienia naszych krajan ???? a tak poza tym , co za roznica????? jezdze czym Ja lubie i tyle ))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DundeeGi Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? IP: *.prem.tmns.net.au 02.03.02, 05:40 Gość portalu: aniutek napisał(a): > ale gdzie TU czy TAM ???? > heheehhe chyba chcesz wywolac kolejna lawine sciekow.... no bo co > bedzie jak powiem prawde ????? i nta prawda bedzie za hmmmm > ekstrawagancka, za hmmm luksusowa jak na podniebienia naszych > krajan ???? > a tak poza tym , co za roznica????? jezdze czym Ja lubie i tyle ))) Jasne ze tak, albo jezdzis ie tym czym lubi albo tym bo sie nie ma wyboru. Ja sie przyznam, czarny Holden Astra, sportowy W Polsce jezdzilam autobusem bo mi prawo jazdy zabrali... Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? IP: *.telia.com 02.03.02, 21:03 Ja to tylko jedno mam o tobie >portugalczyk< do powiedzenia -IDIOTA Odpowiedz Link Zgłoś
portugalczyk1 Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? 02.03.02, 05:38 Ty anhujtek ty chyba walcem jezdzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DundeeGi Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? IP: *.prem.tmns.net.au 02.03.02, 05:41 portugalczyk1 napisał(a): > Ty anhujtek ty chyba walcem jezdzisz? A Ty sobie na tym rowerze jader nie poobijasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? IP: *.uc.nombres.ttd.es 02.03.02, 16:22 Do wczoraj BMW 525 tds od wczoraj BMW 740 d.Czy zadowolony ,jeszcze nie wiem - duzo elektroniki itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Don'ku zapytanie IP: *.bielsko.dialog.net.pl 02.03.02, 16:26 ... a jak sadzisz? Czy jesli jestem studentem...jeszcze... zakladam ze sie obronie nieabwem i bede inz. informatykiem to jak sadzisz ... bedzie mnie stac na takiego B M W !!! hehehehe ....... czy musza ja uciekac zagramanice, zeby mnie bylo stac ??? prosze doradz bidakowi z Polski w koncu Tys moj prezes !!!!!!!!!!! a ja Twoj "czlonek" ---- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narval Ceny paliw w FR IP: *.abo.wanadoo.fr 02.03.02, 17:14 Adas, my wszyscy-na piechote zaczynalismy, potem na komunikacje miejska sie przerzucilismy, w miedzy czasie na Romecie czy Komarku kilka rund zrobilo sie, no a pozniej ....zachcialo sie placic ubezpieczalnie, podatki drogowe, przeglady techniczne, wymiany opon, felgi aluminiowe zakladac, klimatyzacje i te wszystkie inne duperele, ktore wiecej kosztuja niz korzysci przynosza!! ___________________________________________________________________ Cennik paliw napedowych w FR; -gazoil 0.69euro/litre (nie mylic z gallon, w Europie nie istnieje, moze w GB) -super 1.25euro/litre 1dolar = 0.86euros 1gallon=3.8l wyszlo, ze 3,26dol. kosztuje gallon gazoil ____________________________________________________________________ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Re: do Studenta IP: *.uc.nombres.ttd.es 02.03.02, 19:24 Uciekac to bylo kiedys,teraz wyjezdzasz. Jak masz odpowiedni fach i masz troche szczescia to idzie to szybko. Czasy sie zmienily teraz to idzie szybciej.A xczym sie jezdzi to indywidualne.W Polsce mialem skuter OSA i personalny mnie wezwal by sie zapytac skad na to wzialem-to byly czasy! Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: do Studenta 02.03.02, 19:26 Gość portalu: Don napisał(a): > > Uciekac to bylo kiedys,teraz wyjezdzasz. Jak masz odpowiedni fach i masz > troche szczescia to idzie to szybko. Czasy sie zmienily teraz to idzie > szybciej.A xczym sie jezdzi to indywidualne.W Polsce mialem skuter OSA i > personalny mnie wezwal by sie zapytac skad na to wzialem-to byly czasy! a skad miales?!!?! pewnie spekulacja... ehhh mnie nie bylo stac na komara...a wszyscy simsonami smigali...musialem sie zadowolic Wigry 4. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Re: do Studenta IP: *.uc.nombres.ttd.es 02.03.02, 20:26 jot-23 napisał(a): > Gość portalu: Don napisał(a): > > > > > Uciekac to bylo kiedys,teraz wyjezdzasz. Jak masz odpowiedni fach i masz > > troche szczescia to idzie to szybko. Czasy sie zmienily teraz to idzie > > szybciej.A xczym sie jezdzi to indywidualne.W Polsce mialem skuter OSA i > > personalny mnie wezwal by sie zapytac skad na to wzialem-to byly czasy! > > > a skad miales?!!?! pewnie spekulacja... ehhh mnie nie bylo stac na komara...a > wszyscy simsonami smigali...musialem sie zadowolic Wigry 4. 2-a miesiace ajencji baru na wybrzezu. Kumpel i ja -zapychalismy na okraglo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: A moze tez jakim samochodem jezdzicie? IP: *.telia.com 02.03.02, 21:09 Sportowym,czerwonym,GTI,alu...... wiecej sie nie bede chwalic Odpowiedz Link Zgłoś