Dodaj do ulubionych

kupuje nowy TV i

16.01.05, 03:42
widzialam te duze ekrany - rear projection i plasam i sa jakies takie
rozmazane. Tak samo przeraza mnie ze trzeba miec ciemno w pokoju przy rear
projection.

Podobno najlepsze sa starej daty RTC - czy ktos wie gdzie moge kupic duze
ekrany (podobno sa do 86 cm) tego typu?
Obserwuj wątek
    • Gość: telewizorowiec Re: kupuje nowy TV i IP: *.an2.nyc41.da.uu.net 16.01.05, 03:52
      a gdzie widzialas te duze ekrany ?/ w Zambrowie ?? bo nie piszesz gdzie
      mieszkasz a od tego powinnas zaczac.
      • bylla Re: kupuje nowy TV i 16.01.05, 03:55
        w Australii, Melbourne
    • pia.ed Re: kupuje nowy TV i 16.01.05, 05:57
      Przeciez w kinie tez musi byc ciemno, dlaczego jestes zdziwiona kiedy chyba tv
      kupujesz wlasnie do ogladania filmow!
      Rozmazany obraz? Chyba jak siedzisz za blisko...
      • bylla Re: kupuje nowy TV i 16.01.05, 06:19
        ale te tradycyje TV nie maja rozmazanego obrazu.
        • Gość: axx Re: kupuje nowy TV i IP: *.155.popsite.net 16.01.05, 06:47
          Bardzo ladnie prezentuja sie rozne odcienie pizdy. Jest taka duza,taka rozowa i ten przyjemniaczek z tylu ,skorka przyciemniona
          I dlugi cetkowany krety. Dobrze tez prezentuje sie de la minette.
          • sklep_jak_leb Zboczencu jeden 16.01.05, 07:11
            Odprowadz grzecznie krasule do obory, wracaj do starej pod pierzyne i przestan
            marzyc i bredzic.

            Gość portalu: axx napisał(a):

            > Bardzo ladnie prezentuja sie rozne odcienie pizdy. Jest taka duza,taka rozowa
            i
            > ten przyjemniaczek z tylu ,skorka przyciemniona
            > I dlugi cetkowany krety. Dobrze tez prezentuje sie de la minette.
        • Gość: Byk Re: kupuje nowy TV i IP: *.dip.t-dialin.net 17.01.05, 19:57
          bylla napisała:

          > ale te tradycyje TV nie maja rozmazanego obrazu.

          Sprobuj odkleic folie ochronna z ekranu - mozna oczekiwac, ze poprawe ostrosci
          zauwazy nawet taka krowa jak ty.
    • soup_nazi Re: kupuje nowy TV i 16.01.05, 07:09
      bylla napisała:

      > widzialam te duze ekrany - rear projection i plasam i sa jakies takie
      > rozmazane. Tak samo przeraza mnie ze trzeba miec ciemno w pokoju przy rear
      > projection.

      Babo, albo sama jestes rozmazana i szaleju sie obzarlas, albo w Australii
      sprzedaja starzywo wycofane 10 lat temu ze sklepow Ameryki Pln. Albo tez,
      odwiedzilas jakis sklep u zyda, pn. "EEEEEzy Credit" czy cos takiego. W kazdym
      razie wejdz w beke po sledziach - jak ci nie pomoze, to na pewno nie zaszkodzi,
      hehehe
    • ona_au Re: kupuje nowy TV i 16.01.05, 07:26
      Byla, ja pare razy slyszalam ze te CRT maja najlepszej jakosci obraz
      Niestety najwieksze ekrany nie dochodza do 90cm nawet.
      • flipflap Kilka Propozycji 16.01.05, 08:38
        www.samsung.com/au/products/tv/lcdtv/index.asp
        www.samsung.com/au/products/tv/rearprojectiontv/index.asp
        panasonic.com.au/products/category.cfm?objectID=7
        www.sonystyle.com.au/catalog/category.jsp?id=22526
    • Gość: VIP-1 Re: kupuje nowy TV i IP: *.cwshs.com 17.01.05, 13:33
      bylla napisała:

      > widzialam te duze ekrany - rear projection i plasam i sa jakies takie
      > rozmazane.
      nie pij tyle, to obraz nie bedzie rozmazany

      > Podobno najlepsze sa starej daty RTC - czy ktos wie gdzie moge kupic duze
      > ekrany (podobno sa do 86 cm) tego typu?
      w sklepie z antykami
      • Gość: qwe Re: kupuje nowy TV i IP: 199.185.26.* 17.01.05, 15:24
        i po co te chamskie odzywki ..dziewczyna pyta a wy luje ...ja mysle ze on ma
        racje...50" CRT kosztuje w Toronto $1600 ...tylko po co komu takiw wielkie
        bydle?
        • flipflap Re: kupuje nowy TV i 17.01.05, 18:41
          Jak się ma duży pokój to się ma duze TV. 50" pasuje prawie wszędzie.
          Dziewczyna widocznie nie ma pojecia, pisząc że obraz jest rozmazany. Wszystkie
          nowe TV są przygotowane do odbioru High Definition. Różnica w obrazie jest
          jak "niebo i ziemia". Nie wiem jak popularne jest HD w Australii. W USA do
          końca tego roku wszystkie stacje TV mają nadawać obraz w HD. Juz teraz
          większość kompani kablowych i satelitarnych oferuje kilka kanałów w HD.
          Powrót do dawnych modeli TV to wyrzucenie pieniędzy.
          • Gość: wadera Re: kupuje nowy TV i IP: *.ebrnsw01.nj.comcast.net 18.01.05, 02:08
            Wlasnie kupilismy sobie na "prezent swiateczny' 42 inches plazme Sony HBR.
            Wszystko jest super, obraz bardzo ostry, kolory super, jeden mankament jaki
            zauwazylam to , ze troche osoby gubia proporcje na ekranie, tzn: maja "krotkie"
            nogi"smilepanie "przygrubawe"sad
            reszta super!. HD po 6-tej PM, 80% canals. Do poludnia tylko niektore, nie
            pamietam jakie.
            Niemniej jednak jestesmy bardzo zadowoleni.
            Pozdrawiam Wadera
            • starypierdola Wadera, Ty lepoiej przeczytaj instrukcje!! 19.01.05, 09:39
              >> ... jeden mankament jaki zauwazylam to , ze troche osoby gubia proporcje na
              ekranie,...<<

              Pewnie dla tego ze w Ameryce wszyscy sa otyli, wiec Twoj TV stara sie
              oszczedzic im kompleksow??

              Zauwaz ze Twoj TV jest szerszy (16:9) od "normalnego" (4:3). Osoby grubieja
              jak "normalny" program ogladasz wlasnie na takim szerokim ekranie, bo obraz
              sie 'rozciaga'. Kazdy HDTV jest "szeroki" (16:9) i jak program jest nadawany
              jako HDTV to zadnego pogrubiania nie ma.

              Co wiecej Twoj telewizor ma kilka programow ktore zapobiegaja 'pogrubianiu'
              nawetr jesli ogladasz "normalny" program (emitowany jako 4:3). "Normalny" obraz
              jest nie tylko rozciagany wzdloz ale i w poprzek. Co prawda traci sie mala
              czesc obrazu (gora i dol, napisy moga byc niewidoczne), ale wszystko wtedy
              wyglada normalnie. Mozesz tez ogladac "normalny" obraz jako 4:3; wtedy masz
              czrne psaki z boku.

              Czyli zeby dostac najlepszy obraz, zaleznie od tego jaki program ogladasz,
              powinnas przestawic Twoj TV (uzywaj odpowiednie nastawy "video" w
              programie "menu"). No i przeczytaj instrukcje!!!

              SP
            • Gość: Undroos ale wy nudzicie :( przeciez TV to kanal n/t IP: *.nsw.bigpond.net.au 30.01.05, 10:10
          • brzydulca Re: kupuje nowy TV i 18.01.05, 11:38
            ale TV ma byc dodatkiem do pokoju w ktorym sa goscie i robi sie inne rzeczy.
            jak sie zasloni to jak w grobie. Tradycyjne nie potrzebowaly zaslon.
    • artur666 Wszystko to kwestia ceny. 18.01.05, 02:00
      Tandeta ma kiepski obraz.
      Jesli cie nie stac na porzadny TV, daj sobie lepiej spokoj z tania plasma i kup
      klasyczny Trinitron.
      • bylla Re: Wszystko to kwestia ceny. 18.01.05, 11:39
        a co to takiego Triniton i jaki jes duzy?
        • donk Re: Wszystko to kwestia ceny. 18.01.05, 11:58
          Polknelo mi literke. Mialo byc Trinitron.
          To zaden super-hightech plaski ekran czy plazma. Ale b.dobra jakosc obrazu i
          dluga zywotnosc np. Sony.
          Kosztuje tyle samo co tandetna plasma z niewyraznym obrazem.
          • artur666 Donk!!!! spadaj spamerze!!! 18.01.05, 12:05
            Mam Ci sprzedac kopa pod ogon szmaciarzu?
            • donk Re: Donk!!!! spadaj spamerze!!! 18.01.05, 12:08
              KCESZ ZOSTAC VIPKIEM-DWA?
              • Gość: VIP-1 Re: Donk!!!! spadaj spamerze!!! IP: 142.46.53.* 18.01.05, 12:10
                LEPIEJ NIZ OSLEM-DWA
              • artur666 Re: Donk!!!! spadaj spamerze!!! 18.01.05, 12:12
                Dla mnie jestes za cienki.
                Jeszcze sobie nozki mozesz polamac gdy sobie potanczymy.
                Ja, to nie vip.
                • donk Ale siem bojem. 18.01.05, 12:18
                  Drzem wogole prawie. hehehehe
                  • Gość: VIP-1 Re: Ale siem bojem. IP: *.cwshs.com 19.01.05, 13:07
                    donk napisała:

                    > Drzem wogole prawie. hehehehe
                    tak, tak, drzesz sobie lacha, hehehe
            • Gość: pitek Re: Donk!!!! spadaj spamerze!!! IP: *.tpgi.com.au / *.tpgi.com.au 19.01.05, 11:01
              hehe...
              troche ci sie Arturro wymsknelo smile

              ale starzy bywalcy juz dawno wiedzieli ze cos was z donkiem laczy hehe...
    • bylla do donka 20.01.05, 09:15
      a do jakiej wielkosci dochodza rozmiary Trinitona?
      • starypierdola Re: do donka 20.01.05, 09:30
        Trinitron to jenda z marek telewizorow Sony; nie najnowsza. Rozmiary od malych
        do najwiekszych (pewnie troche ponad 40" czy 100 cm).
        Nowsze TV marki Sony sa marki Wega. Zobacz tu:
        www.nextag.com/buyer/outpdir.jsp?nxtg=3fe59b_06B58DD7756FC535&OVRAW=Sony%2C+TV%2C+Wega&OVMTC=standard&search=sony+wega+tv&OVKEY=sony+wega+tv

        Jesli jestes z Australii to znajdz Website Sony Australia i poczytaj co i jak.

        SP
        • starypirdola Re: do donka 20.01.05, 20:02
          > Trinitron to jenda z marek telewizorow Sony;

          Znawco, Trinitron to rodzaj kineskopu a nie marka.
          Jestes baran.

          > Nowsze TV marki Sony sa marki Wega.

          To co jest marka? Albo, albo.

          Marka jest Sony. Wega jest rodzajem ktory ma wiele modeli.

          Ucz sie ciemniaku, ucz.

          Regards

          Twoj Ertes
          • starypierdola Do Ertesa ?? 22.01.05, 08:00
            Gdzies dzwonia, ale gdzie?

            Trinitron to nie rodzaj (jest tylko jeden rodzaj, kineskop); to opatentowana
            przez Sony technologia wyswietlania obrazu.

            Baranem nie jestem.

            Co to marka? Zobacz w slowniku, baranie.

            Ertes nie jest moj, nawet nie moj pies-ratlerek

            Ucze sie, ucze!

            SP
    • kadka2 Re: kupuje nowy TV i 22.01.05, 03:23
      moze kup taki CRT sa Grundigi ktore dochodza do 82cm
    • bylla Re: kupuje nowy TV i 23.01.05, 03:33
      niestety ten link do Trinitona nie otwiera sie sad
      • koncowka Re: kupuje nowy TV i 26.01.05, 03:45
        widzialam 92cm piekny tradycyjny TV ale az za $4000 -
        dobra marka - Grundig
    • Gość: Joe Isuzu Kup Sony Trinitron IP: 217.52.247.* 26.01.05, 06:00
      Chociaz nie oslepniesz jak bedziesz te Flimmerkiste ogladac.
      • bylla Re: Kup Sony Trinitron 26.01.05, 06:45
        no ja bym chciala Trinitron ale ten link podany tutaj sie nie otwiera.
        a innego nie mam niestety.
    • bylla Re: kupuje nowy TV i 26.01.05, 06:53
      znalazlam linka, ale nie moge jakos znalezc w australijskiego linka
    • ona_au Re: kupuje nowy TV i 26.01.05, 06:57
      Trinitony dochodza do nieduzych rozmiarow - tak ze zapomnij.
    • polak_au Re: kupuje nowy TV i 30.01.05, 10:04
      widzialem plasme 106 cm za $3000 w jednym ze sklepow w Blackburn
    • Gość: Undroos ale nudzicie :( przeciez TV to kanal n/t IP: *.nsw.bigpond.net.au 30.01.05, 10:12
      • ona_au Re: ale nudzicie :( przeciez TV to kanal 30.01.05, 10:28
        teraz sa tansze TV niz tuz po Swietach na Sales
        aidz tez do sklepow specjalizujacych sie w TV - czesto mozna kupic taniej.
        • Gość: Undroos Re: ale nudzicie :( przeciez TV to kanal IP: *.nsw.bigpond.net.au 30.01.05, 10:45
          dziekuje za rade, ale nie skorzystam, bo TV to cuchnacy kanal, z ktorym nie
          chce miec nic wspolnego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka