Gość: njujorker
IP: *.an3.nyc41.da.uu.net
18.03.05, 08:45
w tym wlasnie roku zostana wyeliminowane zwykle gassolin station w
Californi.Gubernator Arnold S. zapowiedzial wprowadzenie paliwa
hydrogenic,ktore zastapi zwykla gassoline. Samochody o tym napedzie juz
jezdza na Florydzie. Masowa produkcja niebawem,chetni na zakup takiego
ekonomicznego i czystego ekologicznie wozu,beda otrzymywac dodatkowy rabat z
State. W bliskiej przyszlosci,hydrogenic fuel zastapi gassoline w USA i
pokryje 2/3 zapotrzebowania na ta energie. USA stanie sie niezalezne od
dostaw ropy z zagranicy. - ONLY in America !!