Dodaj do ulubionych

California 2010

IP: *.an3.nyc41.da.uu.net 18.03.05, 08:45
w tym wlasnie roku zostana wyeliminowane zwykle gassolin station w
Californi.Gubernator Arnold S. zapowiedzial wprowadzenie paliwa
hydrogenic,ktore zastapi zwykla gassoline. Samochody o tym napedzie juz
jezdza na Florydzie. Masowa produkcja niebawem,chetni na zakup takiego
ekonomicznego i czystego ekologicznie wozu,beda otrzymywac dodatkowy rabat z
State. W bliskiej przyszlosci,hydrogenic fuel zastapi gassoline w USA i
pokryje 2/3 zapotrzebowania na ta energie. USA stanie sie niezalezne od
dostaw ropy z zagranicy. - ONLY in America !!
Obserwuj wątek
    • durny.polaczek Re: California 2010 18.03.05, 10:30
      I czego się głuptaku tak cieszysz? Ani chybi taki samochód przyszłości będzie
      sterowany komputerem na systemie operacyjnym "Windows 2010", czyli będzie ci
      stawał bez powodu co milę. Skąd więc ta radość?
    • Gość: exile Re: California 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 10:46
      To znaczy ze bedziecie teraz napedzani przez odor ?
      Genialne , kazdy kopol po sutej kolacji w mc costam nakryje swoj dom
      na noc szklanom kopulom z cienkom rurkom w najwyszym punkcie i doprowadzona do
      garazu i niewyczerpalne zrodlo energii gotowe.

      A rano wszyscy radosnie zaspiewaja:

      Perpetum mobile
      daj dupy na chwile
    • Gość: Los Angeles nasi gora IP: *.dsl.irvnca.pacbell.net 18.03.05, 10:52
      to mi sie podoba
    • lakris Re: California 2010 18.03.05, 18:06
      na islandi juz jezdza autobusy zasilane wodorem i niedlugo auta tez beda
      wodorowe
      • Gość: njujorker Re: California 2010 IP: *.an2.nyc41.da.uu.net 18.03.05, 18:14
        tylko na wielka skale ,wprowadzenie hydrogenic jest planowane w USa,nasza
        gospodarka i technologie juz sie na to przestawiaja !! Araby beda sie prosic
        nas zeby sprzedac rope !!za 1 centa za barylke ! Ta 1/3 ropy co bedzie
        potrzebna w przyszlosci wystarczy w zupelnosci ze zloz naftowych w Texasie
        i Alasce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka