Dodaj do ulubionych

Katalog Vertbaudet

05.07.05, 19:15
Czy ktos robil u nich zakupy? Skusilam na sliczna sukieneczke na chrzciny dla
mojej malej i czekam juz drugi tydzien .Jak zamawialam pani powiedziala ze
potrwa to 3-4 dni a teraz jak dzwonie to od piatku mi mowia ze juz powinno
byc a ciagle nie ma .Jakie macie doswiadczenia z tym sklepem
Obserwuj wątek
    • ingass Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 20:14
      Ja robilam u nich zakupy i zazwyczaj dostwalam w ciagu tygodnia. Uwazam jednak,
      ze za ta cene ciuszki powinny byc o wiele lepsze gatunkowo. Nie mowie, ze
      wszystkie sa zle, ale zdarzylo mi sie kilka odeslac.

      Pozdrawiam
    • lucasa Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 20:15
      ja zamawialam raz i przesylka szla ponad 1.5 miesiaca. nieskonczona ilosc razy
      do nich dzwonilam, nie byli pomocni w ogole. wiecej nie probowalam.

      ale moja kolezanka zamawiala i nie miala problemow.
      A
      • lucasa Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 20:16
        aha, ja nie polecam body, bo maja takie zatrzaski, ze ciagle sie odpinaly.

        poza tym rozmiarowka jest francuska - wiec mniejsza niz angielska. przynajmniej
        tak mi sie wydaje.
        A
    • beata.londyn Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 20:23
      Tak 2 tygodnie, pierwszym razem tyle czekalam. A teraz tez sie wscieklam bo
      sliczne ubranko z przeceny mialo byc ale sie okazalo ze ni ma smile Wiec najpierw
      mi sciagneli z karty a jeszcze szybciej oddali pieniazki, oj wolalam ubranko...
    • poleczka2 Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 20:43
      Zamawiałam od nich mnóstwo ale nigdy nie otrzymywałam przesyłki w ciągu
      tygodnia, raczej standardowy czas to dwa tygodnie. Wszystkie rzeczy były
      świetne gatunkowo. Raczej nie zamawiam rzeczy typu body bo te mogę kupić taniej
      na mieście, zamawiam kurtki, rajstopy, czapki, zestawy ubraniowe, te rzeczy są
      bardzo dobre.
    • mgna Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 22:26
      Ja trzy lata temu zamowilam od nich ubranka dla synka....nigdy sie nie
      pojawily, a pieniadze pobrali!!!! Zwrocili w koncu pieniadze po trzech
      tygodniach od czasu kiedy zbombardowalam ich listami i telefonami! Nikomu nie
      polecam od nich, ani ich innych katalogow (np Le Redoute), zamawiac - sa inne,
      lepsze firmy catalogowe na naszym rynku, ktore takich figli nie wyprawiaja.
      • mgna Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 22:28
        Dopisze ze czekalam miesiac na przesylke tych ciuszkow zanim zaczelam z skarga
        do nich dzwonic ze sie nie pojawily.
      • beata.londyn Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 22:48
        Oj La Redoute to ja bardzo sobie chwale. Zamawiam dlugo i duzo, nigdy mi sie
        nic "zlego" nie przytrafilo. A to ze dlugo trwa nie przeszkadza mi. Jesli mi na
        czyms zalezy to ide do sklepu (lub zamiawiam z katalogu w ktorym dostawa trwa 2
        dni Hi,Hi)...
        • beata.londyn Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 22:49
          I dodam ze zdarzylo sie ze dostawa byla juz po kilku dniach (czyt. do tygodnia
          czasu) smile
          • mgna Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 23:11
            alez obie sa ta sama i jedna firma. Orders zostaja processed przez tych samych
            ludzi.
            • beata.londyn Re: Katalog Vertbaudet 05.07.05, 23:23
              Rozumie, i wcale nie zaprzeczam.
              Stwierdzilam jednak fakt - z Vertbaudeut zamawialam 2 razy i byl problem, w La
              Redoute wiele i jestem zadowolona.

              Ciuchy sa przywozone z Francji o ile sie nie myle... dlatego tyle to trwa...
              • saluti Re: Katalog Vertbaudet 06.07.05, 11:12
                Ja tez zamawialam w Vertboudet, ale uwazam ze artykuly sa zbat drogie na taka
                jakosc i tez trzeba bylo czekac 2 tyg. Za to z Redoute jestem b. zadowolona,
                nigdy od 9 lat nie mialam problemu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka