aga863
05.07.05, 19:15
Czy ktos robil u nich zakupy? Skusilam na sliczna sukieneczke na chrzciny dla
mojej malej i czekam juz drugi tydzien .Jak zamawialam pani powiedziala ze
potrwa to 3-4 dni a teraz jak dzwonie to od piatku mi mowia ze juz powinno
byc a ciagle nie ma .Jakie macie doswiadczenia z tym sklepem