05.09.05, 18:41
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2901486.html
Czym ta hameryczka zgrzeszyla,ze tak w dupe dostaje?
Obserwuj wątek
    • doctor_niet Re: Ameryka 06.09.05, 08:25
      Np. napadajac na wyznawcow Allacha w Afganistanie i Iraku!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka