Dodaj do ulubionych

ile sie zarabia w australi jakie ceny ??????

IP: proxy / *.public.lawson.webtv.net 04.11.02, 05:07
Obserwuj wątek
    • ozpol Juz chyba raz pytales.. 04.11.02, 05:58
      Podaj o czyje place tobie chodzi?
      Czego ceny? Wynajm, kupno, domy, samochody, jedzenie czy co?
      • jajecznical Re: Juz chyba raz pytales.. 04.11.02, 06:01
        kondony,dziwki,browar,hotel,rozowe koszule,okulary sloneczne
        • Gość: jr Re: Juz chyba raz pytales.. IP: 203.129.132.* 04.11.02, 06:18
          jajecznical napisał:

          > kondony,dziwki,browar,hotel,rozowe koszule,okulary sloneczne
          w kolejnosci:
          1$ za 2, jak pijana to za darmo (z psim ryjem ponoc tyz, ale te co ja "uzywam"
          to sa PRICELESS-hehe, 2$ za kufelek, 50 za nocke - 2 osobowy (ja uzywam 3
          osobowy to jest nieco drozej hahaha), pedalem nie jestem ale poczekaj na
          gadule..., 5$ u zoltka...
    • Gość: ny Re: ile sie zarabia w australi jakie ceny ?????? IP: proxy / *.public.lawson.webtv.net 05.11.02, 03:51
      ????????? dziekuje australijczycy to (Mili?) ludzie
      • ozpol Mile "pytanie" mila odpowiedz!! 05.11.02, 03:55
        Gość portalu: ny napisał(a):

        > ????????? dziekuje australijczycy to (Mili?) ludzie
        Jak pytasz, kogo pytasz takie masz odpowiedzi.
        Bez ironi ale .. z zaciekawieniem.
        Wychyl sie o co Tobie chodzi to moze bedziemy milsi dla Ciebie...
        Sadze ze duzo "pomoc" w pytaniu uzyskasz o "spluwaczek" z sympatico.ca - oni
        tacy pomocni i dobrze poinformowanii.
        • _cyce_aniutka TLUMACZ 05.11.02, 03:59
          ozpol napisał:

          > Gość portalu: ny napisał(a):
          >
          > > ????????? dziekuje australijczycy to (Mili?) ludzie
          > Jak pytasz, kogo pytasz takie masz odpowiedzi.
          > Bez ironi ale .. z zaciekawieniem.
          > Wychyl sie o co Tobie chodzi to moze bedziemy milsi dla Ciebie...
          > Sadze ze duzo "pomoc" w pytaniu uzyskasz o "spluwaczek" z sympatico.ca - oni
          > tacy pomocni i dobrze poinformowanii.
          >

          TLUMACZ ,TLUMACZ BEZ TLUMACZA SIE NIE DA RADY!!!!!!!!!!!
          • Gość: jr Re: TLUMACZ IP: 203.129.132.* 05.11.02, 04:04
            _cyce_aniutka napisała:


            > TLUMACZ ,TLUMACZ BEZ TLUMACZA SIE NIE DA RADY!!!!!!!!!!!

            juz Ci mowilem ze wy z szympansiko.ca nie zrozumiecie co tu piszemy bo bydlo
            rozumie ludzka mowe tylko na wielkanoc!!! - hej, no worries pozostaly niecale 2
            miesiace!
            • _cyce_aniutka Re: TLUMACZ 05.11.02, 04:09
              Gość portalu: jr napisał(a):

              > _cyce_aniutka napisała:
              >
              >
              > > TLUMACZ ,TLUMACZ BEZ TLUMACZA SIE NIE DA RADY!!!!!!!!!!!
              >
              > juz Ci mowilem ze wy z szympansiko.ca nie zrozumiecie co tu piszemy bo bydlo
              > rozumie ludzka mowe tylko na wielkanoc!!! - hej, no worries pozostaly niecale
              2
              >
              > miesiace!


              widze ze knury maja wieksze prawa/ masz szczescie kutasie a teraz do budy
              kundlu .ozpol zaprasza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka