Gość: ny IP: proxy / *.public.lawson.webtv.net 04.11.02, 05:07 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ozpol Juz chyba raz pytales.. 04.11.02, 05:58 Podaj o czyje place tobie chodzi? Czego ceny? Wynajm, kupno, domy, samochody, jedzenie czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
jajecznical Re: Juz chyba raz pytales.. 04.11.02, 06:01 kondony,dziwki,browar,hotel,rozowe koszule,okulary sloneczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jr Re: Juz chyba raz pytales.. IP: 203.129.132.* 04.11.02, 06:18 jajecznical napisał: > kondony,dziwki,browar,hotel,rozowe koszule,okulary sloneczne w kolejnosci: 1$ za 2, jak pijana to za darmo (z psim ryjem ponoc tyz, ale te co ja "uzywam" to sa PRICELESS-hehe, 2$ za kufelek, 50 za nocke - 2 osobowy (ja uzywam 3 osobowy to jest nieco drozej hahaha), pedalem nie jestem ale poczekaj na gadule..., 5$ u zoltka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ny Re: ile sie zarabia w australi jakie ceny ?????? IP: proxy / *.public.lawson.webtv.net 05.11.02, 03:51 ????????? dziekuje australijczycy to (Mili?) ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
ozpol Mile "pytanie" mila odpowiedz!! 05.11.02, 03:55 Gość portalu: ny napisał(a): > ????????? dziekuje australijczycy to (Mili?) ludzie Jak pytasz, kogo pytasz takie masz odpowiedzi. Bez ironi ale .. z zaciekawieniem. Wychyl sie o co Tobie chodzi to moze bedziemy milsi dla Ciebie... Sadze ze duzo "pomoc" w pytaniu uzyskasz o "spluwaczek" z sympatico.ca - oni tacy pomocni i dobrze poinformowanii. Odpowiedz Link Zgłoś
_cyce_aniutka TLUMACZ 05.11.02, 03:59 ozpol napisał: > Gość portalu: ny napisał(a): > > > ????????? dziekuje australijczycy to (Mili?) ludzie > Jak pytasz, kogo pytasz takie masz odpowiedzi. > Bez ironi ale .. z zaciekawieniem. > Wychyl sie o co Tobie chodzi to moze bedziemy milsi dla Ciebie... > Sadze ze duzo "pomoc" w pytaniu uzyskasz o "spluwaczek" z sympatico.ca - oni > tacy pomocni i dobrze poinformowanii. > TLUMACZ ,TLUMACZ BEZ TLUMACZA SIE NIE DA RADY!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jr Re: TLUMACZ IP: 203.129.132.* 05.11.02, 04:04 _cyce_aniutka napisała: > TLUMACZ ,TLUMACZ BEZ TLUMACZA SIE NIE DA RADY!!!!!!!!!!! juz Ci mowilem ze wy z szympansiko.ca nie zrozumiecie co tu piszemy bo bydlo rozumie ludzka mowe tylko na wielkanoc!!! - hej, no worries pozostaly niecale 2 miesiace! Odpowiedz Link Zgłoś
_cyce_aniutka Re: TLUMACZ 05.11.02, 04:09 Gość portalu: jr napisał(a): > _cyce_aniutka napisała: > > > > TLUMACZ ,TLUMACZ BEZ TLUMACZA SIE NIE DA RADY!!!!!!!!!!! > > juz Ci mowilem ze wy z szympansiko.ca nie zrozumiecie co tu piszemy bo bydlo > rozumie ludzka mowe tylko na wielkanoc!!! - hej, no worries pozostaly niecale 2 > > miesiace! widze ze knury maja wieksze prawa/ masz szczescie kutasie a teraz do budy kundlu .ozpol zaprasza Odpowiedz Link Zgłoś