27.01.06, 08:25
Na to az ktos napisze co pozytywnego; ze ktos przyjechal do USA i witala go
delegacja Kongresu Poloni Amerykanskiej, zalatwila prace, dala czek na 100
tys dolarow "na start". Czekam az ktos z Polski napisze ze ubielbia polonijne
zespoly folklorystyczne, ktorych kunszt artystyczny jest zdumiewajacy...
Obserwuj wątek
    • kalinofski11 [...] 27.01.06, 09:57
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • artur666 Re: Czekam 27.01.06, 10:48
      Waaaaldek! To nie lata 80-te! I nie ta Polonia.
      • annal_anna11 [...] 27.01.06, 11:44
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • waldek1610 Re: Czekam 27.01.06, 12:05
        artur666 napisał:

        > Waaaaldek! To nie lata 80-te! I nie ta Polonia.

        Trzeba wierzyc w ludzi Artek, nawet jesli otacza Ciebie najgorszy element. Nie
        mozna akceptowac chamstwa, i prostactwa. Swoja droga, fajnie by bylo gdyby
        ludzie byli do siebie bardziej zyczliwi.
        • artur666 Re: Czekam 27.01.06, 12:17
          "Trzeba wierzyc w ludzi, nawet jesli otacza Ciebie najgorszy element."

          To jest sztuka madrosci, ktora opanowana maja nieliczne charaktery....prawdziwe
          charaktery?

          Chamstwo, trzeba zostawic samo sobie, wypali sie wlasnym ogniem.

          • nadau Re: Czekam 27.01.06, 12:22
            artur666 napisał:
            > Chamstwo, trzeba zostawic samo sobie, wypali sie wlasnym ogniem.

            Nieprawda!
            Chamstwu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom, osobistom zresztom.
            • artur666 Re: Czekam 27.01.06, 12:25
              Wszystkiego najlepszego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka