Dodaj do ulubionych

Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady

13.03.03, 17:13
George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski - The Privacy Commissioner of
Canada

www.privcom.gc.ca/bio_e.asp
Wszedzie ci Polacy !

Jestem dumna z tego ...
Obserwuj wątek
    • Gość: Renka Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: *.ADSL.mnsi.net 13.03.03, 18:07
      Prywatnosc w Kanadzie, na internecie... hahahahaaa
      • bozena_l Oj Reniu, ty przeciwko mnie ... no prosze .... 13.03.03, 18:25
        Oj Reniu, ty przeciwko mnie ... no prosze ....
    • Gość: PO Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: 142.94.86.* 13.03.03, 20:06
      bozena_l napisała:

      > George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski - The Privacy Commissioner of
      > Canada
      >
      > <a
      href="http://www.privcom.gc.ca/bio_e.asp"target="_blank">www.privcom.gc.ca/b
      > io_e.asp</a>
      > Wszedzie ci Polacy !
      >
      > Jestem dumna z tego ...

      Czy to, ze ktos nosi polskie nazwisko swadczy o tym, ze jest Polakiem?

      • bozena_l Alez oczywiscie ! 13.03.03, 23:18
        Gość portalu: PO napisał(a):

        > Czy to, ze ktos nosi polskie nazwisko swadczy o tym, ze jest Polakiem?

        Alez oczywiscie ! Ty nie pytaj sie tu i tego tylko lec szyciutko do
        najblizszego polskiego konsulatu niech cie oswieca

        kazdy co posiada nazwisko konczonce sie na SKI, CKI itp jest polakiem bo jego
        przodkowie byli polakami - kapito ?
    • dreptak2k Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady 13.03.03, 22:42
      bozena_l napisała:

      > George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski

      Oj, do Polski to on nie wjedzie!
      • Gość: Funnel Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: *.bc.hsia.telus.net 14.03.03, 00:56
        dreptak2k napisał:

        > bozena_l napisała:
        >
        > > George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski
        >
        > Oj, do Polski to on nie wjedzie!
        *****

        Wjedzie ,wjedzie,Oj ale nie wyjedzie! (szybko)
        smile
    • prawdziwystarywiarus Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady 14.03.03, 03:42
      bozena_l napisała:

      > George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski - The Privacy Commissioner of
      > Canada
      >
      > <a
      href="http://www.privcom.gc.ca/bio_e.asp"target="_blank">www.privcom.gc.ca/b
      > io_e.asp</a>
      > Wszedzie ci Polacy !
      >
      > Jestem dumna z tego ...



      Naturalnie chcialas powiedziec "Kanadyjczyk pochodzenia polskiego".
      "Polak z obcym paszportem" albo "Polak mieszkajacy w Kanadzie" to terminologia
      zamordystow krajowych.
      • bozena_l Przeciez ma polskie nazwisko to jest Polak 14.03.03, 15:24
        prawdziwystarywiarus napisał:

        > Naturalnie chcialas powiedziec "Kanadyjczyk pochodzenia polskiego".
        > "Polak z obcym paszportem" albo "Polak mieszkajacy w Kanadzie" to
        terminologia
        > zamordystow krajowych.

        Alez nie ! Przeciez ma polskie nazwisko to jest Polak ! Jaki tam z niego
        kanadyjczyk panie wiarusie !!! Zwykly Polaczek w dodatku cwaniaczek zmienil
        imie na angielskie tuz przy urodzeniu i mysli ze zmyli tym naszych wspanialych
        inteligentow na granicy .... Nie takie numery juz nie przechodzily
        • peter_b Re: Przeciez ma polskie nazwisko to jest Polak 14.03.03, 18:56
          Takich wlasnie trzeba na granicy halt! Lapanka - jeszcze
          pare razy kalczukiem bo mu jezyka Polskiego w gebie
          zabraklo i sie wywyzsza i jakies ambasady po innemu
          wzywa. Wkoncu jak nasz to nasz!!! przypomniec trzeba kto
          tu jast pan bo sie na tym zachodzie rozbisurmanil smile))))
          24 godz. randka w odpowiednim biurze i po Polsku czytac i
          pisac odrazu sobie przypomni (nawet jesli nigdy tego
          jezyka nie znal)... A tak na marginesie ladnie z faceta
          strony ze zatrzymal sobie koncowke nazwiska "ski",
          problem jedynie taki ze sentymentalnosc moze tu zle
          zadzialac - dzieki stalinowskiemu rozumaowaniu wladzy
          Polskiej.
    • peter_b Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady 14.03.03, 18:46
      George to nie Jurek czasem??? tak biorac pod uwage tego
      pierwszego wodza USA...wink
      • Gość: Lenin Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: *.sympatico.ca 14.03.03, 19:37
        peter_b napisał:

        > George to nie Jurek czasem??? tak biorac pod uwage tego
        > pierwszego wodza USA...wink

        Czasem imiona moga miec 2 lub wiecej odpowiednikow

        James to Jacek ALBO Jakub
        Matthew to Maciej albo Mateusz
        Brigitte to Bozena albo Brygida

        W druga strone to tez dziala
        • Gość: Wolny Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: *.dialsprint.net 15.03.03, 03:42
          Peter_B napisal:
          >>>George to nie Jurek czasem??? tak biorac pod uwage tego
          pierwszego wodza USA...wink <<<

          No wlasnie…
          Do diabla toc to Jerzy Krzak z numerem PESEL 34752237 sie ukrywa…jeszcze w
          dodatku zajmuje za granica taaaakie stanowisko. W Polsce to powazne
          wykroczenie, grozi grzywna and/or za wprowadzanie wlaaadzy w blad, za zmiane
          nazwiska i imienia etc…aaha tym czasem: Helo! Poruczniku donosze wam! Sciagnac
          faceta na Rakowiecka tow. Komentatorze (a przepraszam, a gdzie sie teraz
          podziewasz?)
          A tego Millera to za cztery litery i dalej jazda …


          Ps. Cholera wpisalem przez pomylke moj nadany mi #pesel, nie da sie tego
          wymazac? - Teraz beda wiedziec wszystko o mnie- kurna…
          
          • Gość: Funnel Re: Do Wolnego IP: *.bc.hsia.telus.net 15.03.03, 11:18
            Wolny nie boj zaby .PESEL musi byc 11-cyfrowy ,zaden oficer tego za cholere nie
            zapamieta!Palcow ma tylko 10...noooo chyba ze smile
            • Gość: Thanks, poniatno Re: Do Wolnego IP: *.dialsprint.net 16.03.03, 13:15
              Funnel napisal:
              >>>Wolny nie boj zaby .PESEL musi byc 11-cyfrowy ,zaden oficer tego za cholere
              nie
              zapamieta!Palcow ma tylko 10...noooo chyba ze smile<<<

              Palcow MA dziesiec a ten jedenast to pies czy jaki h.? smile haha…

              No to kamien z serca- Wielkie Dzieki Funnel.
              Swoja droga tak mysle, powini publikowac tych nowo nadanych PESEL-OBYWATELI...,
              a przypadkiem nie jest tak, ze tylko prezydent ma prawo nadawac obywatelstwo? -
              no to za jaka, cholere ministerstwo uzurpowalo sobie prawo do nadawania tych
              numerkow (-i "numerow" - kawalow co by to nam tutaj bylo powodem do zrywania
              bokow od smiechu)

              ---------------------------------
              A dla nie dowiarkow mam pytanie: jak Polska ma wiedziec, ze moja corka w/g ich
              prawa ma byc Polka od urodzenia, kiedy urodzila sie w Ameryce i o tym fakcie
              nie zglosilem do konsulatu? Czy typy z nad Wisly bezwiednie wpisali juz
              wszystkim #Pesel do kazdego nazwiska z amerykanskiej ksiazki telefonicznej?

              Krajowi tworcy (bez)prawa, emerytowani komuchy walnijcie se w te puste paly!
              • Gość: Wolny Re: Do Wolnego IP: *.dialsprint.net 16.03.03, 13:21
                Masz racje, zaba w wodzie nie ubodzie…

                Ps. Sorry, pomylilem wpisujac tytul postu z nickiem

                Pozdrawiam! Zawsze Wolny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka