bozena_l 13.03.03, 17:13 George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski - The Privacy Commissioner of Canada www.privcom.gc.ca/bio_e.asp Wszedzie ci Polacy ! Jestem dumna z tego ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Renka Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: *.ADSL.mnsi.net 13.03.03, 18:07 Prywatnosc w Kanadzie, na internecie... hahahahaaa Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_l Oj Reniu, ty przeciwko mnie ... no prosze .... 13.03.03, 18:25 Oj Reniu, ty przeciwko mnie ... no prosze .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PO Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: 142.94.86.* 13.03.03, 20:06 bozena_l napisała: > George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski - The Privacy Commissioner of > Canada > > <a href="http://www.privcom.gc.ca/bio_e.asp"target="_blank">www.privcom.gc.ca/b > io_e.asp</a> > Wszedzie ci Polacy ! > > Jestem dumna z tego ... Czy to, ze ktos nosi polskie nazwisko swadczy o tym, ze jest Polakiem? Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_l Alez oczywiscie ! 13.03.03, 23:18 Gość portalu: PO napisał(a): > Czy to, ze ktos nosi polskie nazwisko swadczy o tym, ze jest Polakiem? Alez oczywiscie ! Ty nie pytaj sie tu i tego tylko lec szyciutko do najblizszego polskiego konsulatu niech cie oswieca kazdy co posiada nazwisko konczonce sie na SKI, CKI itp jest polakiem bo jego przodkowie byli polakami - kapito ? Odpowiedz Link Zgłoś
dreptak2k Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady 13.03.03, 22:42 bozena_l napisała: > George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski Oj, do Polski to on nie wjedzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Funnel Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: *.bc.hsia.telus.net 14.03.03, 00:56 dreptak2k napisał: > bozena_l napisała: > > > George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski > > Oj, do Polski to on nie wjedzie! ***** Wjedzie ,wjedzie,Oj ale nie wyjedzie! (szybko) Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwystarywiarus Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady 14.03.03, 03:42 bozena_l napisała: > George czyli po naszemu Grzegorz Radwanski - The Privacy Commissioner of > Canada > > <a href="http://www.privcom.gc.ca/bio_e.asp"target="_blank">www.privcom.gc.ca/b > io_e.asp</a> > Wszedzie ci Polacy ! > > Jestem dumna z tego ... Naturalnie chcialas powiedziec "Kanadyjczyk pochodzenia polskiego". "Polak z obcym paszportem" albo "Polak mieszkajacy w Kanadzie" to terminologia zamordystow krajowych. Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_l Przeciez ma polskie nazwisko to jest Polak 14.03.03, 15:24 prawdziwystarywiarus napisał: > Naturalnie chcialas powiedziec "Kanadyjczyk pochodzenia polskiego". > "Polak z obcym paszportem" albo "Polak mieszkajacy w Kanadzie" to terminologia > zamordystow krajowych. Alez nie ! Przeciez ma polskie nazwisko to jest Polak ! Jaki tam z niego kanadyjczyk panie wiarusie !!! Zwykly Polaczek w dodatku cwaniaczek zmienil imie na angielskie tuz przy urodzeniu i mysli ze zmyli tym naszych wspanialych inteligentow na granicy .... Nie takie numery juz nie przechodzily Odpowiedz Link Zgłoś
peter_b Re: Przeciez ma polskie nazwisko to jest Polak 14.03.03, 18:56 Takich wlasnie trzeba na granicy halt! Lapanka - jeszcze pare razy kalczukiem bo mu jezyka Polskiego w gebie zabraklo i sie wywyzsza i jakies ambasady po innemu wzywa. Wkoncu jak nasz to nasz!!! przypomniec trzeba kto tu jast pan bo sie na tym zachodzie rozbisurmanil )))) 24 godz. randka w odpowiednim biurze i po Polsku czytac i pisac odrazu sobie przypomni (nawet jesli nigdy tego jezyka nie znal)... A tak na marginesie ladnie z faceta strony ze zatrzymal sobie koncowke nazwiska "ski", problem jedynie taki ze sentymentalnosc moze tu zle zadzialac - dzieki stalinowskiemu rozumaowaniu wladzy Polskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
peter_b Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady 14.03.03, 18:46 George to nie Jurek czasem??? tak biorac pod uwage tego pierwszego wodza USA... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenin Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: *.sympatico.ca 14.03.03, 19:37 peter_b napisał: > George to nie Jurek czasem??? tak biorac pod uwage tego > pierwszego wodza USA... Czasem imiona moga miec 2 lub wiecej odpowiednikow James to Jacek ALBO Jakub Matthew to Maciej albo Mateusz Brigitte to Bozena albo Brygida W druga strone to tez dziala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wolny Re: Polak, Grzegorz Radwanski, w rzadzie Kanady IP: *.dialsprint.net 15.03.03, 03:42 Peter_B napisal: >>>George to nie Jurek czasem??? tak biorac pod uwage tego pierwszego wodza USA... <<< No wlasnie… Do diabla toc to Jerzy Krzak z numerem PESEL 34752237 sie ukrywa…jeszcze w dodatku zajmuje za granica taaaakie stanowisko. W Polsce to powazne wykroczenie, grozi grzywna and/or za wprowadzanie wlaaadzy w blad, za zmiane nazwiska i imienia etc…aaha tym czasem: Helo! Poruczniku donosze wam! Sciagnac faceta na Rakowiecka tow. Komentatorze (a przepraszam, a gdzie sie teraz podziewasz?) A tego Millera to za cztery litery i dalej jazda … Ps. Cholera wpisalem przez pomylke moj nadany mi #pesel, nie da sie tego wymazac? - Teraz beda wiedziec wszystko o mnie- kurna… Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Funnel Re: Do Wolnego IP: *.bc.hsia.telus.net 15.03.03, 11:18 Wolny nie boj zaby .PESEL musi byc 11-cyfrowy ,zaden oficer tego za cholere nie zapamieta!Palcow ma tylko 10...noooo chyba ze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Thanks, poniatno Re: Do Wolnego IP: *.dialsprint.net 16.03.03, 13:15 Funnel napisal: >>>Wolny nie boj zaby .PESEL musi byc 11-cyfrowy ,zaden oficer tego za cholere nie zapamieta!Palcow ma tylko 10...noooo chyba ze <<< Palcow MA dziesiec a ten jedenast to pies czy jaki h.? haha… No to kamien z serca- Wielkie Dzieki Funnel. Swoja droga tak mysle, powini publikowac tych nowo nadanych PESEL-OBYWATELI..., a przypadkiem nie jest tak, ze tylko prezydent ma prawo nadawac obywatelstwo? - no to za jaka, cholere ministerstwo uzurpowalo sobie prawo do nadawania tych numerkow (-i "numerow" - kawalow co by to nam tutaj bylo powodem do zrywania bokow od smiechu) --------------------------------- A dla nie dowiarkow mam pytanie: jak Polska ma wiedziec, ze moja corka w/g ich prawa ma byc Polka od urodzenia, kiedy urodzila sie w Ameryce i o tym fakcie nie zglosilem do konsulatu? Czy typy z nad Wisly bezwiednie wpisali juz wszystkim #Pesel do kazdego nazwiska z amerykanskiej ksiazki telefonicznej? Krajowi tworcy (bez)prawa, emerytowani komuchy walnijcie se w te puste paly! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wolny Re: Do Wolnego IP: *.dialsprint.net 16.03.03, 13:21 Masz racje, zaba w wodzie nie ubodzie… Ps. Sorry, pomylilem wpisujac tytul postu z nickiem Pozdrawiam! Zawsze Wolny Odpowiedz Link Zgłoś