edziecko_ulcik 04.02.08, 09:51 hej czy jest tu jakaś Mama która mieszka w Portugalii ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ada2551 Re: Portugalia 18.03.08, 16:54 CZESC! WKONCU ZNALAZLAM KOGOS Z POLSKI! MAM NA IMIE ADRIANA,MIESZKAM W ALTURZE,W ALGARWE JUZ PRAWIE CZTERY LATA.Z CHECIA CIE POZNAM! TO MOJ NR GG 10730487POZDRAWIAM. Odpowiedz Link Zgłoś
jagna.04 Re: Portugalia 25.03.08, 17:12 Ja mieszkam. Jeśli mogę w czymś pomóc to pytaj śmiało. Odpowiedz Link Zgłoś
daria2910 Re: Portugalia 16.07.08, 17:19 hej, a jakich miast jestescie, ja z Lizbony....chetnie poznam mamy Odpowiedz Link Zgłoś