Dodaj do ulubionych

Portugalia

04.02.08, 09:51
hej czy jest tu jakaś Mama która mieszka w Portugalii ?
Obserwuj wątek
    • ada2551 Re: Portugalia 18.03.08, 16:54
      CZESC! WKONCU ZNALAZLAM KOGOS Z POLSKI! MAM NA IMIE ADRIANA,MIESZKAM
      W ALTURZE,W ALGARWE JUZ PRAWIE CZTERY LATA.Z CHECIA CIE POZNAM! TO
      MOJ NR GG 10730487POZDRAWIAM.
      • jagna.04 Re: Portugalia 25.03.08, 17:12
        Ja mieszkam. Jeśli mogę w czymś pomóc to pytaj śmiało.
    • ulinha Re: Portugalia 27.03.08, 19:22
      Ja pozdrawiam z Maia kolo Porto.
    • daria2910 Re: Portugalia 16.07.08, 17:19
      hej, a jakich miast jestescie, ja z Lizbony....chetnie poznam mamysmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka