Dodaj do ulubionych

JESTEM NIELEGALNIE !!!

IP: *.ne.client2.attbi.com 29.09.03, 21:16
OTO MOJ PROBLEM I POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY

WRACAM W GRUDNIU DO POLSKI (JESTEM OBECNIE W USA) I MOJA WIZA TURYSTYCZNA STRACILA WAZNOSC 2 LATA TEMU.WIEM ZE JUZ TU NIE WROCE
,ALE MOWI SIE TRUDNO.
CZY NA LOTNISKU BEDE MIAL JAKIES PROBLEMY ? CZY MOGE WYKUPIC BILET W 2 STRONY (TANSZY)? CZY KTOS Z WAS BYL W TAKIEJ SYTUACJI ?

DZIEKUJE ZA POMOC i POZDRAWIAM
HARRY
HARRY

Obserwuj wątek
    • Gość: sp;lit Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! IP: *.nas25.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 29.09.03, 21:42
      Przeczytaj co napisales i sprobuj jeszcze raz bo brak sensu ,... Aha
      wyjechac zawsze mozesz ,... Bez problemu ! Po co ci bilet powrotny , skoro masz
      zasrane konto ? ,...
      • waldek.usa Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! 29.09.03, 21:59
        harry moze planuje, jeszcze jest w pomrocznej, dopiero co wize dostal, ale nie
        wie co sie stanie, gdy przedluzy pobyt. Ot taki to belkot...
        • Gość: sp;lit Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! IP: *.nas25.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 29.09.03, 22:18
          Tez tak mysle , ale ze z natury jestem uczynny czlowiek , a gentelman ,
          niezprzeczalnie [czego nie musze w Twoim (jak zawsze z dystynkcja) towarzystwie
          podkreslac] to mu daje margines na poprawke ,... Chyba akurat "oblewa" wize ,
          (co jest zrozumiale) , stad to zaciecie do detali smile

          Jak zdrowko ?
          • waldek.usa Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! 29.09.03, 22:39
            Gość portalu: sp;lit napisał(a):

            > Tez tak mysle , ale ze z natury jestem uczynny czlowiek , a gentelman ,
            > niezprzeczalnie [czego nie musze w Twoim (jak zawsze z dystynkcja)
            towarzystwie
            >
            > podkreslac] to mu daje margines na poprawke ,... Chyba akurat "oblewa" wize ,
            > (co jest zrozumiale) , stad to zaciecie do detali smile
            >
            > Jak zdrowko ?



            Dziekuje, zdrowko dopisuje, w niemalowane (hehe) odpukac. W zeszlym roku mialem
            tylko jeden dzien chorobowego, zadzwonilem do pracy o 5 rano, gdy wiedzialem ze
            sie
            nie zwloke z wyra i zostawilem wiadomosc. Zorientowali sie ze jestem MIA, gdy
            pare osob zaobserwowalo puste krzeslo, tak okolo 10AM !
            ...a na kacu pracowac moge bez wiekszych problemow...

            Jak zdrowko?
        • Gość: sp;lit Bardzo przepraszam ,... Pominalem , IP: *.nas25.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 29.09.03, 22:27
        • Gość: sp'lit ? Twoj wiek i stanowisko sluzbowe , starzeje sie n/t IP: *.nas25.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 29.09.03, 22:29
        • kalifornian Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! 29.09.03, 22:32
          O prosze. Mamy wreszcie Kabaret Starszych Panow.
          Odcinek pierwszy:
          Szplit i Waldek onanizuja sie wspolnie pod zdjecia golych
          babek z Internetu.
          • gadupa Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! 29.09.03, 22:54
            Ciekawe tylko dlaczego pisze duzymi literamy. Moze krzyczy?
            • waldek.usa Re: Nachlany albo zdesperowany, round- trip 29.09.03, 22:57
              z Ameryki chce do pomrocznej, kto wie??
    • waldek.usa Re: harry na powaznie, zadnych problemow, 29.09.03, 23:27
      szlaban na przyjazd za kare, o wizie zapomnij, ciesz sie ze cie nie deportuja
      (wyjezdzasz z wlasnej woli)i pozdrow pmroczna.
      Powodzenia!
      • Gość: sp;lit:) I moja ex-tesciowa ,... :) Harry spi !!! , n/t IP: *.nas25.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 29.09.03, 23:33
      • Gość: sp;lit Moze stara w ciazy :) , ... n/t IP: *.nas25.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 29.09.03, 23:37
    • Gość: tato Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! IP: *.fastres.net 30.09.03, 00:12
      ...Zostaw te jebane stany i wracaj do UE!
      Te kutasy jeszcze nie wiedza ze "pomroczna" to juz przeszlosc.........
      Mozesz zyc w calej UE jak normalny czlowiek i zawsze bedziesz na swoim(a nie
      zapizdzialym emigrantem na wypizdowiu swiata)........Europa to juz
      Polska!.......
      • jacek39nyc Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! 30.09.03, 00:25
        europa to europa a nie jakies spszontanie.
      • Gość: Me -110 Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! IP: *.bc.hsia.telus.net 30.09.03, 01:14
        Gość portalu: tato napisał(a):

        > ...........Europa to juz
        > Polska!
        <...tak sie stoczyc.O! Matuniu kochana!

    • Gość: VIP-1 Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! IP: *.mt.sfl.net 30.09.03, 00:49
      nie boj zaby
      VIP ci wszystko zalatwi
      wal smialo stary
      czego potrzebujesz?
      • Gość: sp;lit Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! IP: *.nas34.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 30.09.03, 02:11
        Gość portalu: VIP-1 napisał(a):

        > nie boj zaby
        > VIP ci wszystko zalatwi
        > wal smialo stary
        > czego potrzebujesz?

        =============================================================================

        Chate i prace ! WIP ,sad
        • Gość: VIP-1 Re: JESTEM NIELEGALNIE !!! IP: *.mt.sfl.net 30.09.03, 13:07
          Gość portalu: sp;lit napisał(a):

          > Chate i prace ! WIP ,sad

          no to musze go na polnoc wyslac
          tam mu igloo bez problemu zalatwie
          na foki i misie bedzie polowac
          a ja skorki od niego skupowac bede

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka