nad_oceanem 10.03.09, 02:29 www.vancouversun.com/opinion/please+border+nets+pepper+spray+Coquitlam/1353169/story.html Celnik, pogranicznik, wiadomo, musza byc twarde chopaki, ale amerykanskie, jak zwykle, sa najtfartsze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kup_pan_paszport Zamorzony zaocny 10.03.09, 02:59 wcale nie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=92009913&a=92009913 Odpowiedz Link Zgłoś
kupa.pazi Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 03:07 hehe tresowanie siem zaczelo to,jak bedzie na tym moscie?co sciur&supka bedom mowic ?hehe Odpowiedz Link Zgłoś
soup.nazi Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 05:19 Daj spokoj, nie musisz ciecia kleic - masz go w genach, parzenczewiak. Tymczasem zapodaj cos publicznie jak bylo na lajnie w Woodstock, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
nad_oceanem Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 05:25 Widze ze Parzeczew sie spodobal? Hehehehe... soup.nazi napisał: > Daj spokoj, nie musisz ciecia kleic - masz go w genach, parzenczewiak. Tymczase > m > zapodaj cos publicznie jak bylo na lajnie w Woodstock, hehehe > Odpowiedz Link Zgłoś
kupa.kazi Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 05:31 wiesz,ma chlop sentyment do rodzinych stron Odpowiedz Link Zgłoś
yapo2 Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 07:43 Parzeczew przbil Pierdziszewo z Tajga, balalajka i kufajka. Odpowiedz Link Zgłoś
japox Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 13:06 hehehehehehehehhehehehehehe wczesnym rankiem wychodzi za-szambem z domu a za nim piekna laciata krowka za-szambem przyspiesza, krowka tez, za-szambem biegnie, krowka za nim za-szambem potyka sie i upada, krowka podchodzi i zalotnie pyta "a buzi" Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 13:27 niech sie portugalski kurdupel cieszy ze go taserem nie potraktowali "He added that officers order border passengers to turn of their vehicles" "order" not "ask" a jak jakiemus cieciowi sie nie podoba, niech dupy nie rusza z chalupy Odpowiedz Link Zgłoś
7.brenda do nad-oceanem 10.03.09, 14:51 Bracie "widze" , ze bardzo cierpisz w tym kraju....czy Ty jestes masohista? czy tylko masz problem z uzbieraniem na bilet do Polski? Jesli to 2 to moge Tobie pomoc.... ....altruistka... Odpowiedz Link Zgłoś
japox Re: do nad-oceanem 10.03.09, 14:56 hhehehehehehehehehehe 7.brenda pytanie zadawane mu paredziesiat razy wciaz bez odpowiedzi i tak od wielu lat Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: do nad-oceanem 10.03.09, 14:59 a co tu odpowiadac? jedno i drugie masohista bez kasy Odpowiedz Link Zgłoś
nad_oceanem Do Brendy. 11.03.09, 02:14 Nie mieszkam w USA. Jesli jestes taka altrusitka wyslij troche kasy tym koczujacym w tent town pod LA. Hehehehe... zartowalem, wiem ze nikomu nic nie wyslesz. 7.brenda napisała: > Bracie "widze" , ze bardzo cierpisz w tym kraju....czy Ty jestes > masohista? czy tylko masz problem z uzbieraniem na bilet do Polski? > Jesli to 2 to moge Tobie pomoc.... > ....altruistka... Odpowiedz Link Zgłoś
japox Re: Do Brendy. 11.03.09, 12:07 heheheheheheheheheheheeh Brenda on podobno mieszka w CA zapytaj sie jak mu siem powodzi dlaczego dla niego najlepszym miejscem pod sloncem jest kRaj a nie CA dlaczego wiec nie kupi biletu i nie wroci na lono ojszczyzny buahahahahahahahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Do Brendy. 11.03.09, 12:10 japox napisała: > dlaczego wiec nie kupi biletu i nie wroci na lono ojszczyzny Jezyk polski jest piekny. Bardzo elastyczny i obrazowy. Widze, ze moje slowko robi kariere hehehe Bede teraz lansowal nowe: POLESTYNA hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
ratpoles_tamer Re: Do Brendy. 11.03.09, 12:31 ratpole napisał: > japox napisała: > > > Jezyk polski jest piekny. Bardzo elastyczny i obrazowy. ---------------- Może i piękny, jednak dla dzikich za trudny. sport.onet.pl/0,1248725,1931664,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
kupa.kazi Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 17:46 ontarian napisał: > niech sie portugalski kurdupel cieszy > ze go taserem nie potraktowali hmm czyzbys mial na mysli sciurka juniorka czy to moze sciur papa po zonie portugalem jest? bo ,ze kurdupel to wszystkie wiedzom i to nie tylko wzrostem hehe seksualnie tyz Odpowiedz Link Zgłoś
yapo2 Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 22:43 o, jezuu, az mnie zabolalo tam na dole jak przeczytalem!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Jedna noga w raju... 11.03.09, 14:02 za mocno na drongu zes przysiadl, hehe Odpowiedz Link Zgłoś