Dodaj do ulubionych

Jedna noga w raju...

10.03.09, 02:29
www.vancouversun.com/opinion/please+border+nets+pepper+spray+Coquitlam/1353169/story.html
Celnik, pogranicznik, wiadomo, musza byc twarde chopaki, ale amerykanskie, jak
zwykle, sa najtfartsze.
Obserwuj wątek
    • kup_pan_paszport Zamorzony zaocny 10.03.09, 02:59
      wcale nie
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=92009913&a=92009913
    • kupa.pazi Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 03:07
      hehe tresowanie siem zaczelo to,jak bedzie na tym moscie?co sciur&supka bedom
      mowic ?hehe
    • soup.nazi Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 05:19
      Daj spokoj, nie musisz ciecia kleic - masz go w genach, parzenczewiak. Tymczasem
      zapodaj cos publicznie jak bylo na lajnie w Woodstock, hehehe
      • nad_oceanem Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 05:25
        Widze ze Parzeczew sie spodobal?
        Hehehehe...



        soup.nazi napisał:

        > Daj spokoj, nie musisz ciecia kleic - masz go w genach, parzenczewiak. Tymczase
        > m
        > zapodaj cos publicznie jak bylo na lajnie w Woodstock, hehehe
        >
        • kupa.kazi Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 05:31
          wiesz,ma chlop sentyment do rodzinych stron
        • yapo2 Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 07:43
          Parzeczew przbil Pierdziszewo z Tajga, balalajka i kufajka.
    • japox Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 13:06
      hehehehehehehehhehehehehehe
      wczesnym rankiem wychodzi za-szambem z domu a za nim piekna laciata
      krowka
      za-szambem przyspiesza, krowka tez, za-szambem biegnie, krowka za
      nim
      za-szambem potyka sie i upada, krowka podchodzi i zalotnie pyta
      "a buzi"
    • ontarian Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 13:27
      niech sie portugalski kurdupel cieszy
      ze go taserem nie potraktowali

      "He added that officers order border passengers to turn of their
      vehicles"
      "order" not "ask"
      a jak jakiemus cieciowi sie nie podoba,
      niech dupy nie rusza z chalupy
      • 7.brenda do nad-oceanem 10.03.09, 14:51
        Bracie "widze" , ze bardzo cierpisz w tym kraju....czy Ty jestes
        masohista? czy tylko masz problem z uzbieraniem na bilet do Polski?
        Jesli to 2 to moge Tobie pomoc....
        ....altruistka...
        • japox Re: do nad-oceanem 10.03.09, 14:56
          hhehehehehehehehehehe 7.brenda
          pytanie zadawane mu paredziesiat razy
          wciaz bez odpowiedzi
          i tak od wielu lat
          • ontarian Re: do nad-oceanem 10.03.09, 14:59
            a co tu odpowiadac? jedno i drugie
            masohista bez kasy
        • nad_oceanem Do Brendy. 11.03.09, 02:14
          Nie mieszkam w USA.

          Jesli jestes taka altrusitka wyslij troche kasy tym koczujacym w tent town pod LA.
          Hehehehe... zartowalem, wiem ze nikomu nic nie wyslesz.




          7.brenda napisała:

          > Bracie "widze" , ze bardzo cierpisz w tym kraju....czy Ty jestes
          > masohista? czy tylko masz problem z uzbieraniem na bilet do Polski?
          > Jesli to 2 to moge Tobie pomoc....
          > ....altruistka...
          • japox Re: Do Brendy. 11.03.09, 12:07
            heheheheheheheheheheheeh Brenda
            on podobno mieszka w CA
            zapytaj sie jak mu siem powodzi
            dlaczego dla niego najlepszym miejscem pod sloncem jest kRaj a nie
            CA
            dlaczego wiec nie kupi biletu i nie wroci na lono ojszczyzny

            buahahahahahahahahahahahahaha
            • ratpole Re: Do Brendy. 11.03.09, 12:10
              japox napisała:

              > dlaczego wiec nie kupi biletu i nie wroci na lono ojszczyzny

              Jezyk polski jest piekny. Bardzo elastyczny i obrazowy.
              Widze, ze moje slowko robi kariere hehehe
              Bede teraz lansowal nowe: POLESTYNA hehehe
              • ratpoles_tamer Re: Do Brendy. 11.03.09, 12:31
                ratpole napisał:

                > japox napisała:
                >
                >
                > Jezyk polski jest piekny. Bardzo elastyczny i obrazowy.

                ----------------

                Może i piękny, jednak dla dzikich za trudny.

                sport.onet.pl/0,1248725,1931664,wiadomosc.html
      • kupa.kazi Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 17:46
        ontarian napisał:

        > niech sie portugalski kurdupel cieszy
        > ze go taserem nie potraktowali
        hmm czyzbys mial na mysli sciurka juniorka czy to moze sciur papa po zonie
        portugalem jest? bo ,ze kurdupel to wszystkie wiedzom i to nie tylko wzrostem
        hehe seksualnie tyz
        • yapo2 Re: Jedna noga w raju... 10.03.09, 22:43
          o, jezuu, az mnie zabolalo tam na dole jak przeczytalem!!!!!!!
          • ontarian Re: Jedna noga w raju... 11.03.09, 14:02
            za mocno na drongu zes przysiadl, hehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka