hotdoq1
01.09.09, 19:19
zanim podam artykul chcialbym zeby bylo jasne ze jestem republikaninem i nie glosowalem na Obame przestrezegalem przed nim dlugo ale chyba ten 'posrednik do Boga' troche przegiol? A moze nie przegial jak myslisz Eczku? I nie zaczepiam Cie poprostu chce znac Twoje zdanie! Z tego co pisales hawajski kiedys chyba tez jestes republikaninem prawda?
Pastor Steven Anderson z miasta Phoenix w stanie Arizona poświęcił całe swe kazanie, zatytułowane "Dlaczego nienawidzę Baracka Obamy", krytyce poczynań obecnego prezydenta USA. W jego czasie padły bardzo ostre słowa – czytamy w serwisie thinkprogress.org.
- Mam nadzieję, że Bóg uderzy w Obamę rakiem mózgu, tak by umarł on jak Ted Kennedy. Mam nadzieję, ze tak się stanie – oświadczył pastor przemawiając do wiernych.
Anderson określił następnie prezydenta USA mianem "socjalistycznego diabła" i "mordercy", po czym dodał, że nie zamierza modlić się "o dobro dla Obamy". – Będę się modlił, by Obama umarł i poszedł do piekła – stwierdził duchowny.
Anderson już wcześniej zwrócił uwagę Secret Service, służby zajmującej się ochroną amerykańskich prezydentów, swymi kontrowersyjnymi kazaniami. Pastor oświadczył jednak, że nie zamierza za nie przepraszać – czytamy w serwisie thinkprogress.org.