10.10.05, 21:43
Czuję się bardzo samotna. Proszę, napiszcie mi coś miłego, dodającego otuchy.
Wystarczy mi tylko jakieś małe ciepłe słowo, tak abym czuła, że nie jestem
sama i że ktoś choc przez 2 sekundy o mnie myśli.
Obserwuj wątek
    • kwiatuszek_82 Re: Proszę 10.10.05, 23:06
      Joasiu, moge Cię zapewnić że nie jesteś sama:) Odkad odkryłam to forum czuję
      się o wiele lepiej, wszystkie dziewczyny są fantastyczne, codziennie tu
      zaglądam i cały czas myślę o Was wszystkich - to dodaje mi sił do walki:)
      Jestem z Tobą i moge Ci obiecać że będę o tobie myśleć dłużej niż 2 sekundy:)
      Trzymaj się cieplutko, wszystko będzie dobrze, zobaczysz:) I pamiętaj - nie
      jesteś sama:) pozdrawiam!!!
    • tyna88 Re: Proszę 11.10.05, 22:49
      Nie martw sie:* wszystkie jestesmy tutaj po to aby wspierac sie nawzajem:)bo
      tak naprawde to nikt nas nie rozumie...uwazaja nas za jakichs nienormalnych
      ludzi!!!A my tacy przeciez nie jestesmy!!!Jestesmy zwyklymi osobami ktore
      potrzebuja pomocy,wsparcia,zrozumienia...Wiesz,ze ksiezna Diana tez miala
      bulimie?I wyszla z tego:)I nawet nie mysl ze jestes sama...Bo wszystkie
      jestesmy z Toba:)jezeli chcesz z kims czasem pogadac, to masz tu moje
      gg:7887097 :)pozdrawiam:***
      • agi19 Re: Proszę 12.10.05, 10:14
        :)
        Zawsze możesz do mnie napisać, jak Ci źle. Odpiszę. A razem zawsze łatwiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka