joanna891 10.10.05, 21:43 Czuję się bardzo samotna. Proszę, napiszcie mi coś miłego, dodającego otuchy. Wystarczy mi tylko jakieś małe ciepłe słowo, tak abym czuła, że nie jestem sama i że ktoś choc przez 2 sekundy o mnie myśli. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kwiatuszek_82 Re: Proszę 10.10.05, 23:06 Joasiu, moge Cię zapewnić że nie jesteś sama:) Odkad odkryłam to forum czuję się o wiele lepiej, wszystkie dziewczyny są fantastyczne, codziennie tu zaglądam i cały czas myślę o Was wszystkich - to dodaje mi sił do walki:) Jestem z Tobą i moge Ci obiecać że będę o tobie myśleć dłużej niż 2 sekundy:) Trzymaj się cieplutko, wszystko będzie dobrze, zobaczysz:) I pamiętaj - nie jesteś sama:) pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tyna88 Re: Proszę 11.10.05, 22:49 Nie martw sie:* wszystkie jestesmy tutaj po to aby wspierac sie nawzajem:)bo tak naprawde to nikt nas nie rozumie...uwazaja nas za jakichs nienormalnych ludzi!!!A my tacy przeciez nie jestesmy!!!Jestesmy zwyklymi osobami ktore potrzebuja pomocy,wsparcia,zrozumienia...Wiesz,ze ksiezna Diana tez miala bulimie?I wyszla z tego:)I nawet nie mysl ze jestes sama...Bo wszystkie jestesmy z Toba:)jezeli chcesz z kims czasem pogadac, to masz tu moje gg:7887097 :)pozdrawiam:*** Odpowiedz Link Zgłoś
agi19 Re: Proszę 12.10.05, 10:14 :) Zawsze możesz do mnie napisać, jak Ci źle. Odpiszę. A razem zawsze łatwiej. Odpowiedz Link Zgłoś