Dodaj do ulubionych

potrzebuję pomocy

21.11.06, 10:04
potrzebuję pomocy,czy jest ktoś z krakowa?czy ktoś zna w krakowie jakiegoś
terapeutę?proszę
Obserwuj wątek
    • modelina44 Re: potrzebuję pomocy 21.11.06, 18:42
      jest Pani dr Józefik w /krakowie
      • martyna2525 Re: potrzebuję pomocy 21.11.06, 21:29
        klinika psychiatrii dzieci i młodzieży ul Kopernika 21a,
        na ul Lenartowicza chyba nazywa się to Ośrodek leczenia nerwic ( nie jestem
        tego pewna)
        na ul Śląskiej , tez jest ośrodek zajmujący sie leczeniem ed .
        powodzenia , to dobra decyzja.
    • mejsi00 Re: potrzebuję pomocy 21.11.06, 23:35
      prosiłam, skontaktuj sie ze mną na maila gazetowego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka