anelka-2 21.11.06, 10:04 potrzebuję pomocy,czy jest ktoś z krakowa?czy ktoś zna w krakowie jakiegoś terapeutę?proszę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
modelina44 Re: potrzebuję pomocy 21.11.06, 18:42 jest Pani dr Józefik w /krakowie Odpowiedz Link Zgłoś
martyna2525 Re: potrzebuję pomocy 21.11.06, 21:29 klinika psychiatrii dzieci i młodzieży ul Kopernika 21a, na ul Lenartowicza chyba nazywa się to Ośrodek leczenia nerwic ( nie jestem tego pewna) na ul Śląskiej , tez jest ośrodek zajmujący sie leczeniem ed . powodzenia , to dobra decyzja. Odpowiedz Link Zgłoś
mejsi00 Re: potrzebuję pomocy 21.11.06, 23:35 prosiłam, skontaktuj sie ze mną na maila gazetowego Odpowiedz Link Zgłoś