moniak20
04.08.04, 14:41
Witam, czy któraś z forumowiczek (forumowiczów) jechała do Chorwacji przez chorwackie biuro adriatica.net? w szczególności interesuje mnie camp dla dzieci adriatica.net KIDS - chcę wysłać swoją 7-latkę, tylko zupełnie nie wiem czego się po takim obozie spodziewać... Z góry dziękuję za wszystkie opinie, pozdrawiam!
moniak