Dodaj do ulubionych

Kemping Union Lido

04.02.08, 17:49
Mam pytanie czy ktoś był na kempingu Union Lido na przełomie maja/czerwca, jaka jest tam temperatura wody i powietrza , czy nocce są ciepłe ,bo zastanawiamy się czy jechac z 8 miesięcznym dzieckiem.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka