Dodaj do ulubionych

kiedy koniec remontu Sienkiewki????

IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 22.11.05, 10:45
no,kiedy?
Obserwuj wątek
    • Gość: @ www.mzd.kielce.pl IP: 213.199.233.* 22.11.05, 10:58
      tam pisze, milej lektury
    • Gość: pavulon z 7 lat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 11:10
      Oj nieprędko. Nawet jeśli skończą obecnie oldernizowany odcinek, to trzeba
      wrócić niżej, bo już wypadają płyty i kostki.
    • Gość: jurek Re: kiedy koniec remontu Sienkiewki???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 18:16
      W tym roku koniec etapu Duza-Ewangelicka, a w przyszlym roku zakonczy sie
      remont ostatniego fragmentu czyli Paderewskiego - Dworzec PKP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka