Gość: danek IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 22.11.05, 10:45 no,kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: @ www.mzd.kielce.pl IP: 213.199.233.* 22.11.05, 10:58 tam pisze, milej lektury Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pavulon z 7 lat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 11:10 Oj nieprędko. Nawet jeśli skończą obecnie oldernizowany odcinek, to trzeba wrócić niżej, bo już wypadają płyty i kostki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: kiedy koniec remontu Sienkiewki???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 18:16 W tym roku koniec etapu Duza-Ewangelicka, a w przyszlym roku zakonczy sie remont ostatniego fragmentu czyli Paderewskiego - Dworzec PKP. Odpowiedz Link Zgłoś