Dodaj do ulubionych

Samokrytyka.

IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 10.11.01, 10:15
Poczytałem trochę tekstów Joja i przemyślałem wszystko. Ja Kaczusia jestem
winny Judzenia w tej pięknej krainie mlekiem i miodem płynącej, jaką jest
Kielecczyzna. Pragnę wszystkich przeprosić, a w szczególności Joja, za
zakłucanie i zatruwanie jadem imperialistycznym tego błogiego i sielskiego
spokoju jaki panuje w naszym mieście. Przepraszam za to, że:
- posądziłem prezydenta A. Sobure i dyr. ds. Oświaty Urzedu Miejskiego o
niegospodarne wydawanie pieniędzy i przyznanie im "Nagrody im. Sobury";
- przystąpiłem do Klubu Miłośników Prezydenta Sobury;
- posądziłem Pana Leszka Kumana o brak szczodrości, przecież dał tak dużo
pieniędzy dla powodzian;
- domagałem się ukarania urzędników miejskich za incydent z plakatami
wyborczymi R. Siejki;
- oczekiwałem, aby kandydat na posła zachowywał sie godnie;
- uzanłem, iż pamięć zabitych 11 września w WTC była inaczej uczczona niż
wielką imprezą.
Przyznaję się moje postępowanie było kierowane przez wrogi naszej ojczystej
kielecczyźnie, imperialistyczny Syndykat Masońsko-Cyklistyczny. Ubolewam, że
dałem się zwieść obietnicom liberalnych żmij i stanołem przeciw miłościwie
panującej w Kielcach i w województwie lewicy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafi Re: Samokrytyka. IP: *.radiopogoda.pl 15.11.01, 15:37
      z tymi chujami z lewicy i prawicy nie wygrasz. Ale przyjemnie się czyta takie teksty, jak ten, który
      napisałeś. Jestem podobnego zdania. Mam swoje powody. Uciekłem przed nimi do Warszawy.
      rgw@wp.pl
      • Gość: jojo Re: Samokrytyka. IP: 195.116.124.* 15.11.01, 18:52
        Gość portalu: Rafi napisał(a):

        > z tymi chujami z lewicy i prawicy nie wygrasz. Ale przyjemnie się czyta takie t
        > eksty, jak ten, który
        > napisałeś. Jestem podobnego zdania. Mam swoje powody. Uciekłem przed nimi do Wa
        > rszawy.
        > rgw@wp.pl

        Kaczusiu! Oprócz tego, że Twoje judzenie wywołuję odzew osób podobnych do mnie(tj. rzadko
        włączających się do dyskusji) to na dodatek prowokuje takich palantów (i to na prawdę z małej litery
        pisanych) jak rafi ,którego nick pochodzi zapewne od rafinacji jego mózgu (o ile go to wulgarne chamidło
        posiada). Ktoś z Naszych (to jest z Tych co z Kielc "chodu" nie zrobili) ,w którymś z postów napisał o takich
        bluzgających tępakach i wzywał ,aby "olać" ich wypowiedzi. Popieram to i piszę jednocześnie, że dobrze
        się stało, że ta z-rafi-nowana i bluźniąca swołocz wyniosła się do W-wy. Dodam jeszcze tylko to,że wolę
        takich jak Ty Kaczusiu (judzących na wszystko i wszystkich) niż takich popaprańców jak mój przedmówca.
        Nie wiem czy to jest dla Ciebie powód do zadowolenia, ale to już Twój ból, że prowokujesz
        odszczepieńców (i to na całej linii).
        • Gość: maam Re: Samokrytyka. IP: *.acn.waw.pl 15.11.01, 23:45
          Gość portalu: jojo napisał(a):

          > Gość portalu: Rafi napisał(a):
          >
          > > z tymi chujami z lewicy i prawicy nie wygrasz. Ale przyjemnie się czyta ta
          > kie t
          > > eksty, jak ten, który
          > > napisałeś. Jestem podobnego zdania. Mam swoje powody. Uciekłem przed nimi
          > do Wa
          > > rszawy.
          > > rgw@wp.pl
          >
          > Kaczusiu! Oprócz tego, że Twoje judzenie wywołuję odzew osób podobnych do mnie
          > (tj. rzadko
          > włączających się do dyskusji) to na dodatek prowokuje takich palantów (i to na
          > prawdę z małej litery
          > pisanych) jak rafi ,którego nick pochodzi zapewne od rafinacji jego mózgu (o il
          > e go to wulgarne chamidło
          > posiada). Ktoś z Naszych (to jest z Tych co z Kielc "chodu" nie zrobili) ,w któ
          > rymś z postów napisał o takich
          > bluzgających tępakach i wzywał ,aby "olać" ich wypowiedzi. Popieram to i piszę
          > jednocześnie, że dobrze
          > się stało, że ta z-rafi-nowana i bluźniąca swołocz wyniosła się do W-wy. Dodam
          > jeszcze tylko to,że wolę
          > takich jak Ty Kaczusiu (judzących na wszystko i wszystkich) niż takich popaprań
          > ców jak mój przedmówca.
          > Nie wiem czy to jest dla Ciebie powód do zadowolenia, ale to już Twój ból, że p
          > rowokujesz
          > odszczepieńców (i to na całej linii).


          Ależ jojo,... wulgarne chamidło?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka