Dodaj do ulubionych

Profanacja?

30.10.08, 18:47
i33.tinypic.com/2n8565v.jpg
Czy tylko ja mam wrażenie, że ktoś bezcześci nasze godło i nikt z tym nic nie
robi??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka