ilcuorespaccato 30.10.08, 18:47 i33.tinypic.com/2n8565v.jpg Czy tylko ja mam wrażenie, że ktoś bezcześci nasze godło i nikt z tym nic nie robi?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj