Gość: Czytelniczka27 IP: 78.146.248.* 29.08.07, 15:54 Pan Kaczmarek bardzo chce komisji sledczej przed ktora by zeznawal pod przysiega. PIS komisji bardzo nie chce wiec kto sie boi? Kto tak duzo mowi o UKLADZIE to sam go robi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beauty-placebo Re: Kaczmarek 31.08.07, 18:39 Nie wiem jak wyglądała kariera Pana Kaczmarka, ale wypowiada się jak pierwszoklasista to po pierwsze a po drugie opowiada wszędzie gdzie się da rzeczy, których w ogóle po odejściu ze swojego stanowiska opowiadać nie powinien, ale jeśli już to właśnie pod odpowiedzialnością karną i przed prokuratorami..a tu mu odwagi jakoś brak..czego by nie miał do powiedzenia..wypada koszmarnie źle..a już premiera z niego to już na pewno nie będzie.. Odpowiedz Link Zgłoś
kocinos Re: Kaczmarek 01.09.07, 22:17 A któż poważnie traktował jago "kandydaturę"? Może Giertych, choć wątpię. A jak ma "spowiadać się" przed prokuratorami, na których musiałby właśnie "skarżyć"? Jeśli wierzysz w pełną niezawisłość prokuratury, to sprawdź, czy w komórce nie zalęgły się krasnoludki ... Był "usłużny" w "II RP", miał być i w "IV RP" (widać są podobne, he, he). Ciekawe, co się musiało stać, że się "postawił"? Przewidział dalszy ciąg? A może nie wytrzymał? A może ... i.t.d. I dlatego właśnie NIEZALEŻNA (choć w miarę) komisja śledcza powinna się tym zająć. Nie dlatego, że jest "krystaliczny", ale dlatego, że wie. Odpowiedz Link Zgłoś