IP: 78.146.248.* 29.08.07, 15:54
Pan Kaczmarek bardzo chce komisji sledczej przed ktora by zeznawal
pod przysiega. PIS komisji bardzo nie chce wiec kto sie boi?
Kto tak duzo mowi o UKLADZIE to sam go robi!
Obserwuj wątek
    • beauty-placebo Re: Kaczmarek 31.08.07, 18:39
      Nie wiem jak wyglądała kariera Pana Kaczmarka, ale wypowiada się jak
      pierwszoklasista to po pierwsze a po drugie opowiada wszędzie gdzie
      się da rzeczy, których w ogóle po odejściu ze swojego stanowiska
      opowiadać nie powinien, ale jeśli już to właśnie pod
      odpowiedzialnością karną i przed prokuratorami..a tu mu odwagi jakoś
      brak..czego by nie miał do powiedzenia..wypada koszmarnie źle..a już
      premiera z niego to już na pewno nie będzie..
      • kocinos Re: Kaczmarek 01.09.07, 22:17
        A któż poważnie traktował jago "kandydaturę"?
        Może Giertych, choć wątpię. A jak ma "spowiadać się" przed
        prokuratorami, na których musiałby właśnie "skarżyć"? Jeśli wierzysz
        w pełną niezawisłość prokuratury, to sprawdź, czy w komórce nie
        zalęgły się krasnoludki ...
        Był "usłużny" w "II RP", miał być i w "IV RP" (widać są podobne, he,
        he). Ciekawe, co się musiało stać, że się "postawił"? Przewidział
        dalszy ciąg? A może nie wytrzymał? A może ... i.t.d. I dlatego
        właśnie NIEZALEŻNA (choć w miarę) komisja śledcza powinna się tym
        zająć. Nie dlatego, że jest "krystaliczny", ale dlatego, że wie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka