Dodaj do ulubionych

WAŻNE-DO MAM, KTÓRE KOMUŚ KIEDYŚ COŚ WYS

07.05.04, 15:02
wysłały- pomyślmy, może zachowamy sobie adresy tych osób, bo jak ktoś nie
miał ubranek dla dziecka na zimę , to prawdopodobnie nie ma też na wiosnę,
lato i jesień i przyszłą zimę, a my emamy sprawdzając przed każdą pora roku
stan ubranek swoich dzieci zawsze znajdujemy kilka za małych, które można
wysłać tym osobom, którym wysłałyśmy coś przed 2-3 miesiacami, wtedy na
forumm mniej bedzie postów w stylu: ok, napisz na priva, jest 10 odpowiedzi,
a mama dalej po kilku tygodniach nie ma w co ubrać dzieciaczka.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka