Witajcie
Mam do Was takie zapytanie. U nas w mopsie wydają zywnosc , ale takze zrobili ze w dniu w którym wydają żywnosć trzeba isc po nr który wydają od 7 rano... U nas dają 30 numerkow na dzien!
Moje zapytanie jest takie komu moga np wg Was odłozyc nr??
Niestety o 7 rano nie mam z kim zostawic dzieci i leciec po nr a nr odebrac moge tylko ja... A żeby wyjsc z dziecmi to musiałabym wstac ok 6 rano... Co w moim przypadku raczej mało realne.
W mopsie jedna Pani powiedziała mi ze nie ma możliwosci odkladanie numerkow np przez telefon... A od mojej znajomej mamie odkladaja i numerek i zywnosc bo jej syn ma I grupe... I dodatkowe swoje choroby.
Ja też mam I grupe i dwoje malutkich dzieciaczkow.. Jakby nie patrzec.
Bardzo Was prosze o jakąs odpowiedz!!