arcobaleno_azzurro
24.10.13, 22:18
www.facebook.com/pomocdlafraniablacha?fref=ts
moon-door.pl/franioblach.pl/
Franio ma zaledwie dwa latka. Walczy z nowotworem. Uratować go może leczenie w Niemczech. Czy pomożecie? Klikajcie lubię to, podawajcie dalej, wpłacajcie, jeśli to możliwe.
Wpłaty dla Franka zbiera Fundacja Wyspy Szczęśliwe.