arwena_11
25.01.05, 08:51
Elu bardzo dziękuję za prezenty. Paczkę odebrałam w piątek, ale nie miałam
kiedy dać ci znak. Wszyscy byli zachwyceni. Pieniązki wysłałam i mam
nadzieję że dotarły. Pisałam na gg ale cię nie ma. Pozdrawiam Marta
Daj znak jak kasa dotrze