Dodaj do ulubionych

DO ELI OD ANIOŁKÓW

25.01.05, 08:51
Elu bardzo dziękuję za prezenty. Paczkę odebrałam w piątek, ale nie miałam
kiedy dać ci znak. Wszyscy byli zachwyceni. Pieniązki wysłałam i mam
nadzieję że dotarły. Pisałam na gg ale cię nie ma. Pozdrawiam Marta
Daj znak jak kasa dotrze
Obserwuj wątek
    • pio1303 Re: DO ELI OD ANIOŁKÓW 25.01.05, 10:57
      Bardzo sie cieszę, że wszystko sie podobało. Pieniążki dotarły wczoraj. Bardzo
      dziękuję. Dzięki takim osobom jak Ty, mogę powolutku łatać dziury w domowym
      budżecie.
      A Szymek nadal choruje, więc nie mam za duzo czasu na siedzenie przy komputerze.
      Polecam się na przyszłość.
      Ela
      • takandrynka Re: DO ELI OD ANIOŁKÓW 25.01.05, 18:38
        a ja chce serce na drucie i nie mam gdzie zlozyc zamowieniasad przykro,ze Szymek
        chory.
        Daj znac jak bedziesz na GG bo moja siostre pili do serduszek"smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka