14.06.05, 16:54
Jezeli ktos z krakowa potrzebuje bardzo pilnie to mam do oddania zywnosc i
lezaczek dla niemowlaczka dostalam tu na forum,ale moja mala po krutkim
czasie nie chcialam w nim lezec zdecydowanie preferuje rece,wiec oddam komus
z krakowa.
Obserwuj wątek
    • kasia361 Re: oddam 14.06.05, 20:42
      napisałam na priv

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka