aqua696 Re: nikpat 05.07.05, 00:55 czy jutro wtorek miedzy 12-13 ci pasuje kurcze zagapilam sie z wiadomoscie - szwankuje net-i ja tez koszystam w pogody w mlodym ile sie da-prosze daj znas sms z komputera z bramki sms.idea.pl/ numer masz w poczcie na gazecie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
nikpat ja czekalam do 11.30 bo muwilas ze wyjezdzacie o 9 05.07.05, 19:10 ale zostawie to przykro mi ze tak wyszlo-ale mialam pare spraw do zalatwienia teraz jestem wolna az do 14 lipca pomijaja 7 Odpowiedz Link Zgłoś
aqua696 Re: ja czekalam do 11.30 bo muwilas ze wyjezdzaci 05.07.05, 19:17 och czyli juz wirz dokladnie 30mint sie minelysmy-wyjechalismy o 9 ale utknelismy za wejherowem-jakie otwarcie drogi przygotwywali -jak wracalismy to wlasnie byla uroczystosc- ok w srode 13-jesli ja niedam rady np. moj brat podjedzie juz wie dokaldnie gdzie ma podjechac....... mam nadzieje ze wszystko zalatwilas?? pozdrawiam ps. masz sliczna corcie Odpowiedz Link Zgłoś
nikpat Re: ja czekalam do 11.30 bo muwilas ze wyjezdzaci 07.07.05, 11:51 dziekuje kocham ja z calego serducha wiesz mamy sporo zalatwianai bo dzi\s szwagier jedzie do rodzicow-i trzeba zaopiac wszystjko na ostatni guzik rzeczy oczywiscie zaczekaja do 13 teraz to bede naopewno bo zawsze 13 wszystko jest ok pappa Odpowiedz Link Zgłoś
aqua696 Re: ja czekalam do 11.30 bo muwilas ze wyjezdzaci 07.07.05, 12:02 super ja postaram sie jechac -ale wierz trudno mi obiecac samej. Odpowiedz Link Zgłoś