Dodaj do ulubionych

pomozcie-prosze

02.01.06, 20:03

jak juz wczesniej pisalam,raz jeszcze prosze Was o pomoc! corka tak szybko
wyrasta z ciuszkow ktore mam,a teraz juz potrzebuje rozm.powyzej 80.
Potrzebne mi sa body,cieple bluzki,rajstopki,buciki i czapeczki.Jesli moze
nam ktos pomoc,to bardzo prosze i z gory serdecznie dziekuje,pozdrawiam ania
i kornelkasmile
Obserwuj wątek
    • agunek1 Re: pomozcie-prosze 02.01.06, 20:18
      Mogę tylko zaoferować prawie nową (moje dziecko nie lubi ciaśniej wkładanych
      rzeczy przez głowę) różową bluzeczkę Prenatal z długim rękawem rozm. 98.

      Aga
    • mamuskawiki napisz na gazetowy 02.01.06, 20:20
      skąd jesteś. nic nie obiecuję, bo już oddałam jednej z mam na forum ,ale zobaczę
      czy coś jeszcze mam. pozdrawiam,
      joasia el.

      naszarodzinka.blogspot.com/
      • poziomka212 Re: napisz na gazetowy 02.01.06, 20:38
        przyjme wszystko co tylko mozecie oferowac,jestem z Grudziadza i jestem w
        stanie pokryc koszty jesli bedzie taka potrzeba,bo zalezy mi na ubrankacvh,bo
        nic nie mamy jeszcze.
        • agunek1 Re: napisz na gazetowy 02.01.06, 21:31
          Napisz adres, jutro idę na pocztę to wyślę.

          Aga
          • poziomka212 Re: napisz na gazetowy 03.01.06, 09:16
            napisala NA PRIV

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka