jak juz wczesniej pisalam,raz jeszcze prosze Was o pomoc! corka tak szybko
wyrasta z ciuszkow ktore mam,a teraz juz potrzebuje rozm.powyzej 80.
Potrzebne mi sa body,cieple bluzki,rajstopki,buciki i czapeczki.Jesli moze
nam ktos pomoc,to bardzo prosze i z gory serdecznie dziekuje,pozdrawiam ania
i kornelka